• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Talent Show

Wszystkie utalentowane dzieci w wieku od 6 do 16 lat, z Trójmiasta i okolic będą miały niesamowitą możliwość wystąpić na wielkiej scenie i zaprezentować swoje szczególne umiejętności przed widownią oraz prawdziwymi gwiazdami YouTube, a ponadto zdobyć fantastyczne nagrody.

Centrum Handlowe Osowa organizuje wyjątkowe wydarzenie jakim jest dziecięcy Talent Show. Taniec, śpiew, magiczne sztuczki, akrobacje każdy talent się liczy. Zgłoszenia do konkursu rozpoczną się 23 maja i potrwają do 1 czerwca. W piątek 2 czerwca odbędą się preselekcje, podczas których zostanie wyłoniona dziesiątka finalistów, którzy następnie wystąpią podczas wielkiego finału, w sobotę 3 czerwca.

W jury finałowych występów zasiądą gwiazdy młodego pokolenia, jedna z najpopularniejszych YouTuberek muzycznych Anka Fanka oraz znany z Teamu X oraz występów w Mam Talent iluzjonista Czarek Czaruje. Ponadto w występy oceniać będzie również Arleta Słomkowska wokalistka, dyrygentka, właściciel i dyrektor szkoły Empire Music, do której zwycięzca Talent Show zostanie zaproszony na półkolonie artystyczne. Za zajęcie drugiego oraz trzeciego miejsca również przewidziano cenne nagrody, takie jak hulajnogę elektryczną czy słuchawki bezprzewodowe.

W dniu finału od godziny 11.00 można będzie oglądać pokazy lokalnych artystów i tancerzy. Od godziny 15.00 do 16.00 odbędą się występy finałowej dziesiątki, która została wybrana w preselekcjach i powalczy o zwycięstwo i nagrody. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ muzyczny Anki Fanki.

Zgłoszenia do konkursu może dokonać opiekun prawny dziecka. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy plan wydarzenia dostępny jest na stronie CH Osowa.

Przeczytaj także

Opinie

 • widowisko / show , spotkanie , wernisaż , pokaz
  wrz 22-24
  piątek - niedziela
  Gdańsk, Kunszt Wodny
  Otwarcie nowej siedziby IKM
 • performance , festiwal sztuki , spotkanie , pokaz
  wrz 23-24
  sobota - niedziela, g. 18:00
  Gdańsk, Oddział Etnografii MNG
  Performans