• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana

Tajemnica Księcia Niewidzialnego (1 opinia)

Interaktywne show dla całej rodziny. Kolorowe neonowe dekoracje 3D, pokazy laserowe, olbrzymie piłki i wodospad baniek mydlanych. Masa atrakcji dla dzieci od 3 roku życia. W show są wykorzystywane spektakularne dekoracje 3D i kostiumy Hi-Tech. Spektaklowi towarzyszą laserowe i świetlne efekty specjalne. Już 20 maja zapraszamy na trzy spektakle o godzinie 11:00, 13:00 oraz 17:00.

Zespół "Baltshow Production" przedstawią wysokotechnologiczny performance, który wizualnie i fabularnie odzwierciedla nasz błyskawicznie rozwijający się świat i już ostateczne sprawującą nad nami rządy erę internetu.

Spektakl opowiada historię współczesnego chłopaka - księcia, który przez całe swoje życie nie przeczytał ani jednej książki, swój wolny czas spędzał tylko w Internecie i marzył, aby zostać królem lajków. Jednego dnia trafił on do dziwnego świata, w którym musi nauczyć się żyć bez telefonu i Internetu oraz innych oznak cywilizacji. Gdzie musi walczyć z siłami zła, aby uratować swoje królewstwo i wrócić do domu.

W show są wykorzystywane spektakularne dekoracje 3D i kostiumy Hi-Tech. Spektaklowi towarzyszą laserowe i świetlne efekty specjalne.

Opinie (1) 1 zablokowana

 • Niewidzialne przedstawienie

  Niewidzialny książę - a ja myślałem że to przedstawienie, a tutaj prawdziwy niewidzialny książę.
  Ten smutek i rozczarowanie dziecka które rysuje się na jego twarzy, a także objawia się w jego zachowaniu generuje tak wielką frustrację we mnie że nie sądziłem że może mnie jeszcze coś tak mocno zdenerwować.
  Informacje o odwołaniu przedstawienia dostałem dzień przed wydarzeniem, a odczytałem maila pakując się do auta chcąc sprawdzić jeszcze raz czy bilet poprawnie wyświetlają się na telefonie.
  Możliwość złożenia reklamacji tylko do 19.05 ? Mail o odwołaniu imprezy 19.05 ? Zwrot pieniędzy na konto do 30 dni.
  Całość wygląda podejrzanie ...

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.