• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

TOP of the TOP Sopot Festival 2024

 • poniedziałek - czwartek, 19 - 22 sierpnia 2024, godz. 19:30
 • Lokalizacja
 • Bilety
  165
  Kup bilet

Top of the Top Sopot Festival już w sierpniu! Już 19 sierpnia wystartuje Top of the Top Sopot Festival największe wydarzenie muzyczne tego lata, podczas którego publiczność bawić się będzie do utworów najbardziej topowych wykonawców w naszym kraju. Tym razem impreza zorganizowana zostanie przy udziale najnowszych technologii, a na deskach Opery Leśnej pojawią się zaskakujący artyści, których obecności nie można było na Top of the Top Sopot Festival przewidzieć!

Wydarzenia:

Wydarzenie potrwa od 19 do 22 sierpnia 2024 roku. Na zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie i przed ekranami publiczność czekać będzie jak zawsze najbardziej spektakularne show sezonu, zapewnione przez dziesiątki topowych polskich wykonawców.

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Cztery dni Top of the Top Sopot Festival obfitować będą jednak nie tylko w występy gwiazd muzyki, ale też w bogate choreografie, scenografię na światowym poziomie, wyśmienitych prowadzących, zakulisowe relacje w social mediach, a także w wiele zaskakujących niespodzianek.

Poniedziałkowe otwarcie pełne energetycznych występów wyjątkowych artystów wypełnione zostanie niezwykłym spektaklem stworzonym przy użyciu najnowszych technologii. Drugiego dnia widzowie zobaczą nie tylko niekwestionowane gwiazdy znane z największych krajowych scen, ale jak co roku będą mogli obserwować zmagania o nagrodę Bursztynowego Słowika czyli najbardziej prestiżową statuetkę polskiego przemysłu muzycznego.

Trzeci wieczór obfitować będzie w zaskakujące aranżacje i całkowicie nowe brzmienia, a wszystko to ubarwione zostanie wyjątkowymi wizytami gości i gwiazd stacji TVN. Całość zamknie czwartkowy koncert z towarzyszeniem orkiestry, a niezapomniane przeboje wybrzmią podczas niego na nowo z jeszcze większą siłą.

Czekamy na Ciebie w Operze Leśnej w Sopocie pomiędzy 19 a 22 sierpnia!

Producentem wydarzenia jest firma Festival Group.
Projekt realizowany przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.
Transmisja wydarzenia odbędzie się na antenie TVN.
Współorganizatorem wydarzenia jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART/Opera Leśna.
Regulamin: https//bit.ly/regulaminTOTT24

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.
sie 2-4

piątek - niedziela

Gdańsk Sopot Gdynia
bilety 59 - 189 zł
Kup bilet
paź 25

piątek, godz. 18:30

Gdańsk Sopot,
bilety 267 zł
Kup bilet

Opinie