Impreza już się odbyła

TOG + undertheskin / OH MAY GOTH

We bring you dark dance since 1999. +TOG - XX+ OH MAY GOTH.

kwi 4

sobota, godz. 21:00

bilety 10 zł
maj 16

sobota, godz. 23:00

bilety 50 zł
przedsprzedaż 45 zł
Kup bilet
żywo:
undertheskin
djs:
Hervy
Void
pleśń /plɛɕɲ/
Thuringwethil

drzwi: 21.00
start: 22.00

muzyka:
post punk dark wave synth electro pop
gothic minimal wave dark techno XX+

+++

undertheskin to introwertyczna podróż przez najzimniejsze dźwięki lat 80-tych. Hipnotyczny rytm, nerwowy puls gitary basowej i analogowych syntezatorów niepostrzeżenie wkradają się pod skórę słuchacza, a głęboka barwa głosu Mariusza Łuniewskiego - multiinstrumentalisty, wokalisty i tekściarza odpowiedzialnego za całokształt projektu - nieprzerwanie wciąga i intryguje.

Zespól debiutował w 2015 płytą undertheskin, która swym surowym brzmieniem nawiązywała do takich zespołów jak The Soft Moon, Joy Division czy Editors. Album zyskał uznanie na arenie międzynarodowej co zaowocowało szeregiem koncertów w europie w towarzystwie m.in. The Soft Moon, Drab Majesty, Lebanon Hannover etc.

W zaledwie tydzień po premierze znalazł się na pierwszej pozycji serwisu bandcamp pośród najlepiej sprzedających się wydawnictw alternatywnych na świecie, a pierwszy nakład debiutanckiego CD został całkowicie wyprzedany i doczekał się wznowienia w 2018r.

15/03/19 ukazał się drugi album undertheskin zatytułowany N E G A T I V E - płyta już zdążyła zbierać doskonałe recenzje i po raz kolejny zyskała status najlepiej sprzedającego się krążka w kategorii post-punk na świecie, oraz najlepiej sprzedającej się polskiej płyty w serwisie bandcamp!

Album składa się z siedmiu autorskich kompozycji. Zmiksowany został w łódzkim Soyuz Studio przez Kamila Łazikowskiego - znanego m.in. z Cool Kids of Death. Masteringiem płyty zajął się Eric Van Wonterghem w berlińskim PRODAM STUDIO. Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartosz Hervy grafik oraz muzyk związany z grupą Blindead.

Wydawcą płyty CD został polski label ALCHERA VISIONS, a wersją winylowaą zajęła się hiszpańska wytwórnia ORACULO RECORDS.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/0undertheskin/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/__undertheskin__/
SPOTIFY: https://open.spotify.com/track/1zIZmccaGE6tPBELcQEJ0l?si=_UpYSpl1RDS1RkNgF7A7Eg
BANDCAMP: https://underskin.bandcamp.com/album/n-e-g-a-t-i-v-e
SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/undertheskin-3/sets/n-e-g-a-t-i-v-e

---

Wejście: 20 złotych

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij