stat
Impreza już się odbyła

TOG + undertheskin / OH MAY GOTH

We bring you dark dance since 1999. +TOG - XX+ OH MAY GOTH.

sie 7

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
żywo:
undertheskin
djs:
Hervy
Void
pleśń /plɛɕɲ/
Thuringwethil

drzwi: 21.00
start: 22.00

muzyka:
post punk dark wave synth electro pop
gothic minimal wave dark techno XX+

+++

undertheskin to introwertyczna podróż przez najzimniejsze dźwięki lat 80-tych. Hipnotyczny rytm, nerwowy puls gitary basowej i analogowych syntezatorów niepostrzeżenie wkradają się pod skórę słuchacza, a głęboka barwa głosu Mariusza Łuniewskiego - multiinstrumentalisty, wokalisty i tekściarza odpowiedzialnego za całokształt projektu - nieprzerwanie wciąga i intryguje.

Zespól debiutował w 2015 płytą undertheskin, która swym surowym brzmieniem nawiązywała do takich zespołów jak The Soft Moon, Joy Division czy Editors. Album zyskał uznanie na arenie międzynarodowej co zaowocowało szeregiem koncertów w europie w towarzystwie m.in. The Soft Moon, Drab Majesty, Lebanon Hannover etc.

W zaledwie tydzień po premierze znalazł się na pierwszej pozycji serwisu bandcamp pośród najlepiej sprzedających się wydawnictw alternatywnych na świecie, a pierwszy nakład debiutanckiego CD został całkowicie wyprzedany i doczekał się wznowienia w 2018r.

15/03/19 ukazał się drugi album undertheskin zatytułowany N E G A T I V E - płyta już zdążyła zbierać doskonałe recenzje i po raz kolejny zyskała status najlepiej sprzedającego się krążka w kategorii post-punk na świecie, oraz najlepiej sprzedającej się polskiej płyty w serwisie bandcamp!

Album składa się z siedmiu autorskich kompozycji. Zmiksowany został w łódzkim Soyuz Studio przez Kamila Łazikowskiego - znanego m.in. z Cool Kids of Death. Masteringiem płyty zajął się Eric Van Wonterghem w berlińskim PRODAM STUDIO. Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartosz Hervy grafik oraz muzyk związany z grupą Blindead.

Wydawcą płyty CD został polski label ALCHERA VISIONS, a wersją winylowaą zajęła się hiszpańska wytwórnia ORACULO RECORDS.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/0undertheskin/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/__undertheskin__/
SPOTIFY: https://open.spotify.com/track/1zIZmccaGE6tPBELcQEJ0l?si=_UpYSpl1RDS1RkNgF7A7Eg
BANDCAMP: https://underskin.bandcamp.com/album/n-e-g-a-t-i-v-e
SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/undertheskin-3/sets/n-e-g-a-t-i-v-e

---

Wejście: 20 złotych

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • clubbing / disko
  sie 2-3
  poniedziałek - wtorek, g. 21:30 - 05:00
  Sopot, Ego Sopot
  Monday in Ego | Dj Vibe
 • clubbing / disko , pubbing , muzyka na żywo
  sie 2-3
  poniedziałek - wtorek, g. 21:00
  Gdańsk, Bunkier
  Loco Latino x Yoorek