• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

+TOG - 15. Urodziny - 3 sale z muzyką

Ogólnopolskie obchody 15. urodzin +TOG - gothic - industrial - electro. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was wszystkich na obchody urodzin imprezy +TOG. Piętnastych urodzin! Kto z obecnych przed piętnastu laty, na pierwszej imprezie, w brudnych, ciasnych wnętrzach nieistniejącego już klubu Burdl na gdańskim Suchaninie, mógł przypuszczać, że będziemy spotykać się nieprzerwanie przez 15 lat!

w każdą sobotę (do 16.12), godz. 18:00 - 22:30

Gdańsk,
bilety 35 zł

w każdą sobotę (do 30.12), godz. 22:00

Gdynia,
+TOG. we bring you dark dance since 1999.

+TOG to najstarsza w kraju cykliczna impreza prezentująca przeróżne gatunki skupione w szeroko rozumianym kręgu stylistyki dark. Zaczynaliśmy jako odpowiedź na tego rodzaju imprezy odbywające się wówczas w Niemczech czy Anglii, przez 15 lat zbudowaliśmy markę rozpoznawaną w całym kraju. Przez parkiety +TOG w Trójmieście, Warszawie, Krakowie i innych miastach przewinęły się tysiące osób. Mamy nadzieję wszystkich Was spotkać na okrągłych, 15. urodzinach imprezy, 28 grudnia w gdańskim klubie Bunkier.

Ta edycja będzie będzie wyjątkowa. W końcu to nasze i Wasze piętnaste urodziny! Za deckami pojawią się wszyscy doskonale Wam znani rezydenci +TOG, w tym poznański człowiek-legenda Sthillmann oraz na co dzień nieobecny w kraju 666V. Zaprosiliśmy też Gości, którzy przez całą noc będą podawać dla Was różnorodną gatunkowo, ale zawsze najlepszą mroczną muzykę - swoją obecnością zaszczyci nas Gothzilla z warszawskiej Vampiriady, krakowski DeV_ oraz norweskie duo KatH vs HYPeRKiNeTiC. Ale wyśmienici DJe to nie wszystko - na scenie Bunkra atmosferę rozgrzeją koncerty formacji DAS MOON oraz RSM.

A to wszystko na trzech muzycznych poziomach - zapraszamy na sale +TOG, Gothinuum i Dark Chill - w jednym z najbardziej niesamowitych miejsc w Polsce, gdańskim klubie Bunkier. Obecni na wyjątkowej, 100. edycji TOGa wiedzą, o czym mowa. Nieobecni powinni jak najszybciej nadrobić.

Serdecznie zapraszamy, świętujcie z nami piętnaste urodziny!

28/12/13.
drzwi: 20.00 start: 20:30

live:
DAS MOON
RSM

djs:
Sthilamnn - Poznań
Gothzilla - Warszawa
666V - Gdańsk
h12 - Gdańsk
DeV_ - Kraków
Thuringwethill - Gdańsk
KatH vs HYPeRKiNeTiC - Norwegia

+++ MAIN FLOOR
+TOG - 15 urodziny

+++ SECOND FLOOR
Gothinuum Nu Industrium

+++ GALLERY
Dark Chill OUT

Informacja o biletach

wstęp:
15 zł (do 22:00)
20 zł (po 22:00)

Opinie