stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

T.Love (13 opinii)

Podział społeczeństwa, strach i terror w Europie, uchodźcy, fobie. T.Love mówi o naszych lękach, możliwych zagrożeniach. Przemyśleń Muńka posłuchacie na koncercie promującym ich najnowszy album.

Relacja z imprezy

Timing koncertu:
19:00 otwieramy drzwi do sali koncertowej
20:00 Kwartyrnik
20:30 T.Love

rock - koncerty w Trójmieście


Album, bezpretensjonalnie zatytułowany "T.LOVE" ukazał się na rynku 4 listopada 2016. Muzyka, na premierowym krążku, to kompozycje wszystkich członków zespołu - tradycyjnie, do tekstów Muńka. To swoisty soul-punk - skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock'n'rollem.

T.Love podejmuje wiele ważnych i aktualnych tematów. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa "Old is Gold", którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, wokół tego co tu i teraz. Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach. Jest też kawałek "Warszawa Gdańska" - na cześć Davida Bowie.

Za projekt okładki odpowiada Rosław Szaybo - człowiek-legenda, twórca klasycznych już dzisiaj okładek, jak choćby tej do debiutanckiego albumu The Clash, czy też będącej dzisiaj prawdziwą ikoną "British Steel" zespołu Judas Priest.

Wersja podstawowa albumu "T.LOVE" zawiera 14-15 premierowych kompozycji. Wersja specjalna, limitowana, wzbogacona została o dodatkowe piosenki - w tym duet z Johnem Porterem.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    55 - 75 zł
Miejsca stojące - 55 zł
Miejsca siedzące antresola - 75 zł

Opinie (13)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.