• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Szybkie Randki Rekrutacyjne!

Ruszyły zapisy dla pracodawców i studentów do kolejnego SPEED DATINGU REKRUTACYJNEGO w O4 Coworking. Nadchodząca edycja jest przeznaczona dla studentów z Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego i pracodawców z Trójmiasta!

21 marca - 27 czerwca 2022, godz. 11:00 - 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 1

środa, godz. 10:00

Wstęp wolny
W maju w przestrzeni O4 Coworking odbędzie się kolejna, trzecia już edycja naszego wyjątkowego projektu - Speed Datingu Rekrutacyjnego. Do projektu zapraszamy pracodawców, którzy szukają młodych, ambitnych i chętnych do współpracy juniorów - studentów ostatnich lat I i II stopnia na Wydziale Filologicznym.


Czym są Szybkie Randki Rekrutacyjne i po co to robimy?
Speed dating to szybkie randki, których celem jest połączenie ze sobą dwojga ludzi, coraz częściej znajdują swoje zastosowanie w biznesie. Stały się także skuteczną formą rekrutacji pracowników w różnych branżach. Na świecie, a także w Polsce, organizowane są tego typu spotkania mające na celu zapoznanie pracodawców z kandydatami poszukującymi pracy . W spotkaniach biorą udział giganci, tacy jak: Microsoft, Apple, Google, Airbnb.

Udział w Speed datingu to dla firm i uczelni możliwość przetestowania nowego rozwiązania, ale też zaistnienie w oczach potencjalnych kandydatów jako nowoczesne miejsce korzystające z rynkowych narzędzi, które są właśnie w trendzie.

Mamy dowód, że to działa!
Jesteśmy po dwóch edycjach i wiemy już, że Speed dating rekrutacyjny ma szansę skrócić dystans, nadać ogłoszeniu o pracę ludzką twarz, ocieplić wizerunek dużych i małych organizacji, a jednocześnie - pozwolić osobom z małym doświadczeniem zawodowym pokazać się pełniej, niż poprzez kartkę papieru, przeżyć - trochę na luzie i na wesoło - pierwsze rozmowy o pracę i zbudować pierwsze biznesowe relacje. I co więcej udaje się nam zeswatać ze sobą pracodawców i kandydatów.

O4 Coworking jest swatką tego sukcesu, ale ten projekt nie udałby się, gdyby nie było z nami uczelni, które chcą wspierać swoich studentów i pomagać im odnaleźć się na rynku pracy. Tym razem do projektu dołącza Uniwersytet Gdański, z którym wspólnie będziemy szukać idealnych par. Par, które być może czekały na siebie całe życie?

Kim są kandydaci?
Studenci, studenki ostatniego roku studiów I i II stopnia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Osoby, którzy dobrze znają języki obce i kultury świata, są gotowi na wyzwania i zmiany, a także otwarci, twórczy i kreatywny. Ich celem jest zdobycie pracy marzeń.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.