stat
Impreza już się odbyła

SzumiLAS

Wieczór z muzyką kontemplacyjną, współczesną i ambientową. To wyjątkowa okazja do odpoczynku na skraju lasu Opery Leśnej przy nowej instalacji akustycznej RUUPs.
Muzyka będzie wypełniać i ubarwiać leśną przestrzeń, nie absorbując uwagi poprzez zbędne bodźce. Relaks w otoczeniu natury. Obowiązuje strefa ciszy. 

lip 8

czwartek, godz. 21.00

Sopot,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
Botanica (live):
Producent i DJ ukrywający się muzycznie nie tylko w gąszczu tropikalnej zieleni. Pomimo obecności na scenie od dłuższego czasu, jego kolejne projekty zachowują autonomię i czystość przekazu. W ramach projektu Botanica, dźwięki dzikiej natury perfekcyjnie łączy z motoryką dub techno i houseu.
https://sayyestobotanica.bandcamp.com/

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Dalekie (live):
Specjalny występ w postaci improwizowanej sesji, na którą złożą się wielokrotnie przetworzone dźwięki oraz nagrania terenowe. Tym samym będzie to zupełne przeciwieństwo do znacznie bardziej zorganizowanej, ściśle bitowej formy, z którą może być kojarzona muzyka Dalekie.
https://dalekie.bandcamp.com/

Tomek Hoax (DJ set):
Współkurator i booker Up To Date Festival oraz współprowadzący Coastline Northern Cuts - trójmiejskie wydawnictwo płytowe i dom produkcyjny. Zaprezentuje set złożony z muzyki współczesnej i eksperymentalnej potęgujący wrażenia zastanych okoliczności przyrody.
https://northerncuts.com/


Bilety:
Udział w SzumiLAS jest możliwy po zakupie biletu uprawniającego do zwiedzenia Opery Leśnej. Szczegółowe informacje: https://bart.sopot.pl/o-nas/aktualnosci/763-opera-lesna-otwarta-dla-zwiedzajacych. Od godziny 20.00 wejście jest darmowe.

Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.