stat
Impreza już się odbyła

SzumiLAS

Wieczór z muzyką kontemplacyjną, współczesną i ambientową. To wyjątkowa okazja do odpoczynku na skraju lasu Opery Leśnej przy nowej instalacji akustycznej RUUPs.
Muzyka będzie wypełniać i ubarwiać leśną przestrzeń, nie absorbując uwagi poprzez zbędne bodźce. Relaks w otoczeniu natury. Obowiązuje strefa ciszy. 

paź 22

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
przedsprzedaż 20 zł
Botanica (live):
Producent i DJ ukrywający się muzycznie nie tylko w gąszczu tropikalnej zieleni. Pomimo obecności na scenie od dłuższego czasu, jego kolejne projekty zachowują autonomię i czystość przekazu. W ramach projektu Botanica, dźwięki dzikiej natury perfekcyjnie łączy z motoryką dub techno i houseu.
https://sayyestobotanica.bandcamp.com/

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


Dalekie (live):
Specjalny występ w postaci improwizowanej sesji, na którą złożą się wielokrotnie przetworzone dźwięki oraz nagrania terenowe. Tym samym będzie to zupełne przeciwieństwo do znacznie bardziej zorganizowanej, ściśle bitowej formy, z którą może być kojarzona muzyka Dalekie.
https://dalekie.bandcamp.com/

Tomek Hoax (DJ set):
Współkurator i booker Up To Date Festival oraz współprowadzący Coastline Northern Cuts - trójmiejskie wydawnictwo płytowe i dom produkcyjny. Zaprezentuje set złożony z muzyki współczesnej i eksperymentalnej potęgujący wrażenia zastanych okoliczności przyrody.
https://northerncuts.com/


Bilety:
Udział w SzumiLAS jest możliwy po zakupie biletu uprawniającego do zwiedzenia Opery Leśnej. Szczegółowe informacje: https://bart.sopot.pl/o-nas/aktualnosci/763-opera-lesna-otwarta-dla-zwiedzajacych. Od godziny 20.00 wejście jest darmowe.

Projekt zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • jazz , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  paź 22
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Kolonia
  Malediwy - koncert
 • hip-hop , muzyka elektroniczna , projekcje filmowe
  lis 2
  poniedziałek, g. 19:00
  Gdańsk, Hard Rock Cafe
  Wu Tang Clan na dużym ekranie