stat

Sztuka odpuszczania

W XXI wieku żyjemy szybciej, chcemy więcej, liczy się efektywność i efektowność. Pędzimy, pędzimy nie wiadomo tak naprawdę za czym. ️️Podobno za szczęściem i świętym spokojem?

lut 22-23

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

bilety 650 zł
lut 23

niedziela, godz. 11:00

Sopot,
bilety 129 zł
Może czas zadać sobie pytanie? Jak poukładać swoje wyzwania, cele? Jakie porządki chciałabym/chciałbym wprowadzić w swoim życiu? Czy naprawdę jest mi potrzebny taki pęd? A może odrobinę odpuścić i sprawdzić co by się tak naprawdę zmieniło, gdybym nauczył/a się tej sztuki?

Zapraszam na szkolenie, pod niezwykle kontrowersyjnym tytułem "Miej wyjebane, będzie Ci dane. O trudnej sztuce odpuszczania". Znajdziesz tu dawkę inspiracji zaczerpniętą z: mojego życiowego doświadczenia, przestawionej literatury dot. tematu zdystansowania (zarówno tzw. amerykańskiej, jak i wschodniej). Dopełnieniem motywacji i dalszej inspiracji będzie zdobycie przez Ciebie doświadczenia z warsztatowych ćwiczeń. Od ponad 9 lat intensywnie interesuję się tym tematem, obserwuje, testuje narzędzia i metody. Podczas szkolenia przedstawiam nie tylko własne, wypracowane i sprawdzone metody, ale również i takie, które mogą służyć tylko i wyłącznie Tobie. Podczas szkolenia podam esencję, wiedzę i pomysły, tak abyś po szkoleniu będziesz wiedział/a gdzie szukać dalej, jaką literaturę wybrać, gdzie zaczerpnąć dalszą wiedzę oraz jak trenować w sobie tą sztukę.

Obiecywano nam w dzieciństwie.. "jak dorośniesz będziesz decydować o sobie.." . Teraz już jesteś dorosły/a, a zatem pozwól sobie płynąć i korzystać z wyborów, których sam dokonujesz.

Zakup biletów możliwy przez stronę www.kasiaczyz.pl w zakładce sklep lub bezpośrednio przez link:
https://sklep.kasiaczyz.pl/event/miej-wyje-ane-bedzie-ci-dane-o-trudnej-sztuce-odpuszczania-sopot/

Informacje o prowadzącym dr Katarzyna Niedzielska-Czyż
Doktor nauk prawnych, bachalor of german and polish law, dyplomowany trener, coach, Master of Businees Administration. Łączę wiedzę i doświadczenie zdobytą jako prawnik, członek rad nadzorczych, doradca w biznesie z pasją do fascynacji człowiekiem. Liczne szkolenia, sesje, wykłady w Polsce jak i za granicą pozwalają na nietuzinkowe pobudzenie ludzi do refleksji w życiu zawodowym jak i osobistym. Ukończyłam wiele warsztatów z komunikacji, asertywności, z technik oddechowych jak i relaksacyjnych. Wykorzystując zdobyte dotychczas doświadczenia pracuję z ludźmi na wielu płaszczyznach tak aby mogli z większą łatwością wdrożyć, zaakceptować proces zmiany i dążyć do rozwoju osobistego. Pasjonuję się jogą, odkrywając ją nieustannie na nowo. Jestem osobą wychowaną z książką i na książkach. Ten kto mnie zna wie, że książka jest moim nieodłącznym elementem w domu, na uczelni, szkoleniach, podczas prowadzonych zajęć czy w podróży. Uwielbiam czytać, ale i inspirować innych skonsumowaną lekturą.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59 zł
https://sklep.kasiaczyz.pl/event/miej-wyje-ane-bedzie-ci-dane-o-trudnej-sztuce-odpuszczania-sopot/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni