stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Sztuka Podróżowania | Bus Lapidus

Jesteśmy dwójką studentów. W 2017 roku podróżowaliśmy autostopem po Finlandii. Pewnego razu podwiozła nas para Niemców - podróżowali starym kamperem. Te chwile nas zainspirowały i całkowicie zmieniły nasze życie.

Rok później wróciliśmy do Finlandii. Tym razem nie autostopem, a Volkswagenem T3 z 1981 roku, którego samodzielnie przerobiliśmy na kampera. W półtora miesiąca zwiedziliśmy Szwecję, Finlandię, Estonię, Łotwę i Litwę. W 2019 roku półtora miesiąca spędziliśmy podróżując Busem na południe - Słowacja, Czechy, Węgry, Słowenia i Włochy. Podróżując starym żółtym volkswagenem czujemy się jak koczownicy - to nie jest podróżowanie, tylko styl życia. Każdego dnia czekają nas nowe przygody - przeżyliśmy kilka poważnych awarii, udzielaliśmy wywiadu fińskiemu radiu, trafiliśmy do radzieckiego, podwodnego więzienia, czy przez przypadek wygraliśmy 48 puszek piwa.

18 lutego 2020 roku premierę będzie miała książka "Bus Lapidus - W Drogę" - 320 stron opowieści o starym żółtym volkswagenie oraz emocjach, które nam dostarczył. Książkę będzie można zakupić podczas spotkania.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.