stat
Impreza już się odbyła

Sztuka Fotografowania

Biblioteka Manhattan Sztuka Fotografowania
Teoria Warsztaty Fotograficzne 20191112 1830 - 2030+/- Gdańsk Biblioteka Manhattan

Sztuka Fotografowania z elementami zaawansowanych technik, przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią, oraz osób, które już fotografują i chcą zweryfikować swoją wiedzę dotyczącą podstaw fotografii i uzupełnić ją o nowe przemyślenia. Na zajęciach pojawią się zaawansowane elementy, by pokazać początkującym adeptom fotografii jak rysuje się krajobraz wiedzy fotograficznej, a dla bardziej zaawansowanych fotografów będzie to przydatny skrawek wiedzy do dalszego rozwoju i fotograficznie kreatywnych działań.

Podczas warsztatów zajmiemy się pracą z podstawami zadając sobie kilka kluczowych pytań takich jak: Czym jest dobre zdjęcie? Co o tym decyduje? Jak fotografować, by zdjęcia były ciekawe?

Podstawy Fotografii:
Przygotowanie do fotografowania
Fotografia głównych niszy fotograficznych (portret, krajobraz, etc...)
Rola obróbki cyfrowej
Metody nauki fotografii we własnym zakresie

Elementy zaawansowane:
Postrzeganie świata przez pryzmat fotografii
Fotografowanie pod kątem obróbki cyfrowej

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych poznaniem tajników fotografii. Podczas zajęć można zadawać pytania i przygotować swój własny zestaw nurtujących Cię pytań dotyczących fotografii.

[] Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny. 

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie:warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe. 

Warsztaty organizowane we współpracy z Biblioteką Manhattan, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka podstaw fotografii z elementami zaawansowanymi.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Gdzie: Gdańsk Biblioteka Manhattan (al. Grunwaldzka 82; Galeria Handlowa Manhattan)

Czas: 12 listopada 2019 18:30 20:30 (wymagana punktualność)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191112 Manhattan.

Status: wolne miejsca

#BibliotekaManhattan #TeoriaFotografii #Gdańsk #Gdansk #SztukaFotografowania #SztukaFotografii
#SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PolskaBlogFotograficzny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni