Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sztafeta Nadziei 2012 (2 opinie)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci organizuje po raz trzeci maraton sportowy pt. Sztafeta Nadziei w największym centrum handlowym w Trójmieście: Galerii Bałtyckiej. 24 - 25 marca ponad 30 sportowców, na zmianę przez całą dobę "non stop", na 2 bieżniach mechanicznych i 6 rowerach stacjonarnych, będzie swoim udziałem promować ideę domowego hospicjum dziecięcego.W tym roku dołączą do nas dwie kolejne ekipy na rowerach stacjonarnych: Kolibki Adventure Park i eKajaki, które rywalizować będą o największą ilość przejechanych kilometrów przez całą dobę. Drużyna zwycięska przekaże ufundowaną przez siebie nagrodę wybranej rodzinie hospicjum.

Wśród zaprzyjaźnionych już z nami sportowców triathlonistów i maratończyków, swój udział zapowiedzieli również: Wielokrotna Mistrzyni Świata, posłanka Iwona Guzowska oraz Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata obecnie poseł RP Leszek Blanik - ambasador Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Podczas maratonu, wolontariusze zapraszać będą dzieci do ciekawych zabaw i konkursów. Pomogą wspiąć się na ściankę wspinaczkową (wystawioną przez firmę Kolibki Adventure Park), zmierzą ciśnienie krwi i zbadają poziom cukru- bezpłatnie.

W czasie trwania eventu, wolontariusze zbierać będą do puszek kwestarskich pieniądze na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, a także wręczać ulotki zachęcające do przekazania 1% właśnie na nasze hospicjum domowe.

Patroni medialni Sztafety Nadziei: TVP GDAŃSK, Radio Eska oraz Portal Trojmiasto.pl.

Opinie (2)

 • naprawde warto przyjsc !Atrakcji moc!!!

  A gdyby kazdy kto wchodzi dał przynajmniej 1 zł puszki były by pełne!!!A to wiele znaczy dla tych biednych dzieci!!

  • 1 0

 • ale mi patronat medialny

  gdyby nie organizatorzy i to że pedałowałam, to nic bym na temat tej akcji nie wiedziała. nawet posta na fb nie było, chociaż mam subskrypcję trójmiasto.pl

  już nie mówię o tym, że wiedząc o wydarzeniu trzeba było sobie zadać trochę trudu, żeby znaleźć tą info.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka poważna , jazz , imprezy i akcje charytatywne
  wrz 25-26
  piątek - sobota
  Sopot
  3City Piano Days
 • imprezy i akcje charytatywne , rajd / wędrówka
  wrz 26
  sobota, g. 09:00 - 12:00
  Wyspa Sobieszewska
  Race fot the cure