Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sztafeta Nadziei 2012 (2 opinie)

Fundacja Pomorskie Hospicjum dla Dzieci organizuje po raz trzeci maraton sportowy pt. Sztafeta Nadziei w największym centrum handlowym w Trójmieście: Galerii Bałtyckiej. 24 - 25 marca ponad 30 sportowców, na zmianę przez całą dobę "non stop", na 2 bieżniach mechanicznych i 6 rowerach stacjonarnych, będzie swoim udziałem promować ideę domowego hospicjum dziecięcego.

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 14:00 - 18:00

Wstęp wolny
sie 15

sobota, godz. 12:00

Gdańsk, ul.Podleśna
Wstęp wolny


W tym roku dołączą do nas dwie kolejne ekipy na rowerach stacjonarnych: Kolibki Adventure Park i eKajaki, które rywalizować będą o największą ilość przejechanych kilometrów przez całą dobę. Drużyna zwycięska przekaże ufundowaną przez siebie nagrodę wybranej rodzinie hospicjum.

Wśród zaprzyjaźnionych już z nami sportowców triathlonistów i maratończyków, swój udział zapowiedzieli również: Wielokrotna Mistrzyni Świata, posłanka Iwona Guzowska oraz Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata obecnie poseł RP Leszek Blanik - ambasador Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Podczas maratonu, wolontariusze zapraszać będą dzieci do ciekawych zabaw i konkursów. Pomogą wspiąć się na ściankę wspinaczkową (wystawioną przez firmę Kolibki Adventure Park), zmierzą ciśnienie krwi i zbadają poziom cukru- bezpłatnie.

W czasie trwania eventu, wolontariusze zbierać będą do puszek kwestarskich pieniądze na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, a także wręczać ulotki zachęcające do przekazania 1% właśnie na nasze hospicjum domowe.

Patroni medialni Sztafety Nadziei: TVP GDAŃSK, Radio Eska oraz Portal Trojmiasto.pl.

Opinie (2)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.