stat
Impreza już się odbyła

Szmatki z tęczowej szufladki - zajęcia dla maluszków

w każdy wtorek (do 21.06), godz. 10:00

Gdynia,

w każdy czwartek (do 26.05), godz. 17:00 - 18:30

Gdynia,
bilety 55 zł
Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie Filia Nr 5 zaprasza maluszki i ich rodziców/opiekunów na zajęcia promujące książkę "Szmatki z tęczowej szufladki".

Wykonamy mapę przyjaznego dotyku, nauczymy się masażyków i zabaw paluszkowych zawartych w książce. Będzie też możliwość zakupienia książeczki.

Zajęcia poprowadzi autorka i ilustratorka - Agata Półtorak.


Książeczka "Szmatki z tęczowej szufladki" została głęboko przemyślana: służy zabawie, pogłębianiu relacji z dzieckiem i jego wszechstronnemu rozwojowi. Malutkie dzieci najbardziej skorzystają z czułości i miłości wyrażanej poprzez bliskość oraz z radości przekazywanej przez rodziców i ich przyjemnego dotyku. Starsze będą oglądać śliczne obrazki i wyrażać zdumienie, ile odcieni ma każdy kolor oraz rozwijać swoje umiejętności plastyczne.
Wierszyki są proste, łatwe do powtórzenia, dlatego rozwijają słownictwo i skojarzenia.

Biorąc do ręki książeczkę "Szmatki z tęczowej szufladki" dokonujesz mądrego wyboru!

Agata Półtorak - ilustruje książki dla dzieci, podręczniki, materiały edukacyjne. Jej debiutem literackim są książeczki o przygodach Małej Wiedźmy Jagodzi. Zilustrowała dotąd około 40 książeczek... i ma nadzieję na dużo więcej. Dorywczo prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków. Czasem tworzy drobne rękodzieło: obrazki, zabawki, kartki pocztowe. Prywatnie - mama Hani i Tosi.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.