• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Szlak Stoczni Cesarskiej - zwiedzanie z przewodnikiem (1 opinia)

Morska Fundacja Historyczna i Stocznia Cesarska Development zapraszają do zwiedzania Szlaku Stoczni Cesarskiej, który przybliża historię najstarszej części dawnej Stoczni Gdańskiej im. Lenina, miejsca narodzin społecznego ruchu Solidarność. W weekendy lutego i marca 2021 roku po szlaku oprowadzać będą profesjonalni przewodnicy z Morskiej Fundacji Historycznej, która jest współorganizatorem otwartej w październiku 2018 roku trasy edukacyjnej po terenach stoczniowych.
Zapraszamy do spaceru po wyjątkowym terenie stoczniowym w zimowej scenerii z przewodnikami - pasjonatami, którzy przybliżą najważniejsze fakty historyczne i wyjątkowe ciekawostki.

Relacja z imprezy

Oferta zwiedzania z przewodnikiem z MFH trwa od soboty 13 lutego do niedzieli 28 marca 2021 roku.
W każdą sobotę i niedzielę wycieczki starują o pełnych godzinach 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 i 15:00. Każdy spacer trwa 60 minut.

Każda grupa otrzymuje na początku zwiedzania specjalne materiały edukacyjne.

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych i rodzin. Liczba miejsc na każdy termin jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu organizatora.
W czasie wycieczek obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z aktualnym stanem epidemicznym na terenie miasta Gdańska i w związku z tym mogą ulec zmianie w czasie trwania oferty. Ewentualne dodatkowe informacje lub nowy harmonogram pojawią się na stronie organizatora - https://mfh-gdansk.pl/szlak-stoczni-cesarskiej.../

Więcej informacji o Szlaku Stoczni Cesarskiej: https://mfh-gdansk.pl/szlak-stoczni-cesarskiej/
Kontakt z organizatorem i rezerwacja grup:
Morska Fundacja Historyczna
tel. +48 605 871 609 Pokaż mniej

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • :)

    Ciekawa inicjatywa. Byłam tam kilka razy, ale nigdy z przewodnikiem.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.