stat
Impreza już się odbyła

Szczepimy się przeciw COVID-19 (1 opinia)

Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja VI Jesiennych Spotkań ze Zdrowiem. To cyklicznie organizowana konferencja, która na stałe wpisała się w tradycje Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Tegoroczne wydarzenie zorganizowane zostanie pod hasałem Profilaktyka jako klucz do równowag i zdrowia.

Jak co roku, poza spotkaniami z ekspertami, przygotowaliśmy wydarzenia towarzyszące, które mają na celu promocję i profilaktykę zdrowia. Dlatego podczas najbliższych Jesiennych Spotkań ze Zdrowiem będziemy zachęcać Uczestników wydarzenia do skorzystania z możliwości zaszczepienia przeciw COVID-19.

25 listopada od godziny 11:00 do 14:00 w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku będzie istniała możliwość przyjęcia szczepionki przeciw koronawirusowi COVID-19.

REJESTRACJA
Pobierz swoje skierowanie z IKP i zarejestruj się na wizytę między 11:00, a 14:00.
W celu rejestracji, wyślij swoje imię i nazwisko oraz dokładną godzinę wizyty na adres: promocja@wsz.pl

Szczepienie wykonywane będzie szczepionką Pfizer.

Akcja szczepień zorganizowana została dzięki współpracy z Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o., tj. Szpital im Kopernika Copernicus PL Sp z o.o., Szpital św Wojciecha Copernicus PL Sp z o.o.

Opinie (1)

  • Czy jest szansa zapisania się awansem na czwartą, ewentualnie piątą dawkę?

    I czy jest szansa na szczepienie preparatem innego producenta? Jestem fanką nowoczesnej medycyny i bardzo mi zależy na dywersyfikacji i spotęgowaniu efektu!

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.