stat
Impreza już się odbyła

Szalone mikołajki na morzu

Dwudniowy wyjazd z noclegiem, wspólną zabawa dla dzieci i rodziców, programem rozrywkowym dla dorosłych to niecodzienne mikołajki na statku. Coraz bliżej Gwiazdka - najpiękniejszy czas w roku. Z dalekiej północy Skandynawii właśnie wyrusza orszak Mikołaja. Będzie płynął statkiem Stena Line, więc wyjedź mu naprzeciw! Zabierz dzieci w rejs pełen wyjątkowych, świątecznych atrakcji. Czekają na nie bezpłatne, całodniowe animacje mikołajkowe!

lut 26

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 91 zł
 
Doświadczeni animatorzy przygotowali gwiazdkowe aktywności dla dzieci: zabawy plastyczne, quizy świąteczne, tańce oraz warsztaty dla całej rodziny. Świąteczny tor przeszkód i wyścigi reniferów ucieszą najmłodszych i rozbawią rodziców. Następnie rodzinne drużyny pomogą elfom zbudować sanie! Oczywiście najważniejszym punktem dnia będzie spotkanie z Mikołajem, taniec dookoła choinki i wspólne zdjęcia.
Dzień poświęć dzieciom, a wieczorem baw się z przyjaciółmi. Najmłodsi wezmą udział w animacjach mikołajkowych, a Ty, razem z przyjaciółmi, już wieczorem będziesz mieć szansę poznać łatwe kroki podczas lekcji tańca, gdzie profesjonalni instruktorzy nauczą Cię cieszyć się ruchem na parkiecie. Podczas krótkiego pokazu zobaczysz jak się tańczy do latynoskich rytmów. Podczas dnia na morzu skorzystaj też z programu rozrywkowego i weź udział w kolejnej lekcji tańca. Koniecznie skosztuj czegoś dobrego w restauracjach i barach na pokładzie. Z pokładu otwartego podziwiaj morze i wyłaniające się z oddali malownicze szwedzkie szkierowe wysepki, rób zdjęcia. Na mikołajki podaruj dzieciom taki wyjazd!
 
Wypłynięcia: 04.12, 05.12.2020
 
Cena dla rodziny 2+2: 300 zł
 
Cena zawiera:

rejs promem do Szwecji i z powrotem;
nocleg w kabinie 2-osobowej wewnętrznej z łazienką i TV;
rozrywkę dla dorosłych zgodnie z programem;
animacje dla dzieci.
 
Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie / rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.
 
Cena dla rodziny od 300 zł (2 os dorosłe i 2 dzieci do 15 rż) w kabinie 4-os. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, nie odbywa się dyskoteka.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    300 zł
od 300zł/ za rodzinę

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.