• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Sympho House - muzyka klubowa symfonicznie

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki klubowej w wykonaniu orkiestry symfonicznej, udziale dj'a oraz wokalistów na żywo.

sie 28

niedziela, godz. 20:00

bilety 79 - 279 zł
Kup bilet
maj'23 27

sobota, godz. 20:30

bilety 130 - 150 zł
Kup bilet
Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.
Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera - Dariusza Tarczewskiego.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści:
- Kasia Wilk,
- Kasia K8 Rościńska,
- Krzysztof Iwaneczko
- Daniel Moszczyński.


Znakomite popisy dadzą też soliści: pierwsze skrzypce - Barbara Szelągiewicz oraz saksofon - Jan Adamczewski.

Sympho House to nie tylko muzyka, to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.