stat
Impreza już się odbyła

Świętujemy z Mamą Mu!

Gotowi na zabawę w doborowym towarzystwie? 25 i 26 maja z okazji Dnia Matki w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan zagoszczą bohaterowie popularnej serii książek dla dzieci - Mama Mu i Pan Wrona. W programie czytanki, warsztaty kreatywne i sesje fotograficzne. Wstęp wolny!

22 września - 24 listopada 2021, godz. 11:00 - 14:00

bilety 350 zł
sie'22 20-21

sobota - niedziela

Gdynia
Zabawne oraz pełne ciepła książki o przygodach ciekawej świata i rezolutnej krowie od dawna podbijają serca dzieci na całym świecie. Już wkrótce Mama Mu i jej przyjaciel Pan Wrona zaproszą dzieci odwiedzające Port Rumia Centrum Handlowe Auchan do wspólnej zabawy z okazji Dnia Matki. Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie!

O pełnych godzinach maluchy wysłuchają opowiadań o przygodach nietuzinkowych postaci - Mamy Mu i Pana Wrony. Na warsztatach plastycznych uczestnicy będą mogli za pomocą różnych technik i przyborów plastycznych wykonać plakaty, na których uwiecznią bohaterów bajki. W pasażu galerii zostanie również zorganizowane studio zdjęciowe, w którym wszyscy zainteresowani zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia z Mamą Mu i Panem Wroną. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa będzie można wydrukować na miejscu. Najbardziej aktywne dzieci wezmą udział w popularnej dawniej grze w klasy, hula-hop, na skakance czy w kapsle.

Z kolei w fabryce prezentów maluchy stworzą kreatywne upominki dla mam z okazji ich święta. Z dostępnych na miejscu materiałów powstaną odciski rączek w glinie, koralikowa biżuteria, lawendowe woreczki do szaf, breloczki czy tradycyjne laurki. W strefie florystycznej mali artyści przygotują barwne kompozycje kwiatowe. Te własnoręcznie przygotowane przez dzieci prezenty ucieszą każdą mamę!

Zabawy z Mamą Mu odbędą się 25 i 26 i maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.