• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Święto kina

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zapraszamy do naszych kin na Święto Kina! W sobotę, 30 września bilety do kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12 złotych! To idealny czas, aby dołączyć do magicznego świata filmu. W repertuarze kin Helios znajdą się najnowsze premiery, takie jak: Piła X, Doppelgänger. Sobowtór czy Twórca. Widzowie będą mogli zobaczyć również najpopularniejsze filmy z bieżącego repertuaru: Zielona granica, Niezniszczalni 4, Kosmici w mojej szkole oraz Teściowie 2.

gru 13

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł
gru 13

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90-36,90 zł
To już ósma edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe (sieci kinowe: Helios, Cinema City i Multikino we współpracy ze Stowarzyszeniem Kin Studyjnych oraz Stowarzyszeniem Kina Polskie) łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Celem akcji Święto Kina jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, przekonanie nieprzekonanych do dużego ekranu oraz promocja filmów. Zeszłoroczne wydarzenie zgromadziło przed wielkimi ekranami pół miliona widzów. Liczymy, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej!

Święto Kina odbędzie się w sobotę, 30 września. Tego dnia bilety na wszystkie filmy 2D będą dostępne w cenie 12 złotych (plus opłaty internetowe przy zakupie online). 
Sprzedaż ruszy we wtorek, 26 września po godzinie 18.00.

Zapraszamy na tegoroczną edycję Święta Kina!

Opinie