stat
Impreza już się odbyła

Święto Letnicy (2 opinie)

25 maja zapraszamy wszystkich na Święto Letnicy!

Gdańsk Letnica świętuje jubileusz 80-lecia ustanowieni parafii oraz konsekrację świątyni. Przeżyjmy wspólnie ten niezwykły moment historii. Najpierw zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia oraz zaproszonych duszpasterzy połączona z konsekracją murów świątyni.

Następnie dla wszystkich uczestników będzie przygotowany poczęstunek w parku przy kościele. Po  czym nastąpią wspólne tańce rozpoczęte Polonezem. Będzie można nabyć wyjątkowy album "Gdańsk Letnica - historia i nowy początek" wydany z okazji jubileuszu oraz  skorzystać z wielu atrakcji festynu rodzinnego.

By później razem posłuchać koncertu kultowych piosenek Czerwonych Gitar, który poprowadzą Bernard Borkowski (gitarzysta tego legendarnego zespołu) oraz Bogusław Olszonowicz!

Plan wydarzenia:

11.00 - uroczysta Msza święta z okazji jubileuszu 80 - lecia ustanowienia Parafii sprawowana przez Ks. Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia i zaproszonych kapłanów. Podczas liturgii nastąpi udzielenie Sakramentu Bierzmowania oraz obrzęd konsekracji murów świątyni.

13:00- Obiad. Wszyscy będą mieli przygotowany ciepły posiłek oraz kawę i ciasto w  namiotach cateringowych w parku przy kościele.

14:00 - Zdjęcie pamiątkowe wszystkich uczestników i taniec Poloneza z udziałem
uczestników jubileuszu oraz inne zbiorowe tańce.

14:30 - Koncert przebojów zespołu Czerwone Gitary.

15:30 - Zakończenie

Opinie (2)

 • Wspaniała uroczystość. (1)

  Wszystko zapiete
  na ostatni guzik. Brawo Księże Proboszczu. Wspaniała asysta księdza proboszcza współbraci diecezjalnych i kleryka oraz jego eminecji, ekscelencji księdza arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia i Liturgicznej Służby Ołtarza i bierzmowanych oraz wspaniałe warsztaty ceramiczne i zajęcia sportowo rekreacyjne i nie tylko i później poczęstunek to wszystko było na zamknięte na tip-top, na pełen zycher. Oby tak dalej kochany i Drogi nasz Księże i kaznodziejo,bo to co robisz Księże Proboszczu to robisz dla nas i na chwalę Boża. Będziemy się za ciebie Księże Proboszczu modlili. Z Panem Bogiem. Z Jezusem Chrystusem. Z Bogiem.

  • 0 0

  • ale cukier...

   Amen

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.