stat
Impreza już się odbyła

Święto Kobiet w rytmach Polinezjii

W ten wyjątkowy wieczór zanurzymy się w rytmy dawnych kultur Pacyfiku, gdzie zachwyt i uznanie dla kobiecej energii wynikał z głębokiego połączenia z planetą: z oceanem, z lądem, oraz z Księżycem i z gwiazdami.

Poznamy maoryski mit o pierwszej kobiecie. Pobudzimy łagodnie energie w ciele podczas praktyki medytacji dynamicznej w tańcu. Poczujemy siłę kobiecej zmienności. Weźmiemy udział w Ceremonii Odzyskania Siebie - i przypomnimy sobie stan zachwytu dla własnej kobiecej istoty!
 
Spotkanie i warsztat poprowadzi Justyna Rychlewska-Suska - nauczycielka według tradycji MA-URI, sztuk uzdrawiania z Hawajów i Nowej Zelandii. Żona i mama.

Autorka książki "MA-URI. Dar życia i moc kreacji. Wewnętrzna podróż ku świadomemu poczęciu i życiu w wolności".

Od 17 lat inspiruje ludzi do zmiany poprzez indywidualne sesje uzdrawiające oraz szkołę rozwoju świadomości - Dom Nauczania "4 WIATRY". Prowadzi autorski program inicjacyjny dla przyszłych rodziców, pomagając im w zaproszeniu na świat gwiezdnych dzieci.
 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.