stat
Impreza już się odbyła

Święto Jesieni - Kiev Office, Titanic Sea Moon, Maximum Gulliver

Jesień. Refleksja. Muzyka. Hałas. Oczyszczenie.
Uczta muzyczna w gdyńskiej Desdemonie poświęcona wyjątkowej chwili zmiany pór roku. Wiosna - ach to Ty.

Kiev Office:
Gdyńska formacja, dowodzona od kilkunastu lat przez Michała Miegonia, wykonująca mariaż post-punku, psychodelii i indie folku, nawiązujący do tradycji Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej.

koncerty w Trójmieście


Eksplorują różne mitologie regionów Polski; na styku współczesności, przyszłości oraz tego, co stanowi o ich korzeniach. Ma za sobą ponad 200 koncertów w kraju i zagranicą - między innymi: Open'er, Jarocin Festival, występy na trasach z Nomeansno, Schizmą, liczne koncerty zagraniczne.
Siódmy album tria pt. "Nordowi Môl", poświęcony jest opowieściom związanymi z rybackimi tradycjami Pomorza. Hasło 'obyś żył w ciekawych czasach', przewijające się przez melodyjne, hałaśliwe utwory, skłania do niepokoju, refleksji i zatracenia się w nieokiełznanym tańcu.
Skład: Michał Miegoń- Wokal, gitara - Krzysztof Wroński - Perkusja, Marcin Lewandowski - Gitara Basowa

Posłuchaj singla tu: https://www.youtube.com/watch?v=cp1GXMJYBF8
https://open.spotify.com/album/1RqaK9YnLAJPu67pdgOCQm?si=SIDvEsYhRiiv-q2LfBZZWw

Maximum Gulliver:
Jesienią 1993 Zbigniew Wiszniewski, Maciej Cieślak oraz Waldemar Wielczyk postanawiają nazwać swoje dotychczasowe i przyszłe działania muzyczne Maximum Gulliver.
W styczniu 1994 zespół bierze udział, wraz z Jackiem Lachowiczem oraz Piotrem X, w II finale WOŚP. Późnym latem 1994 w studiu im. Adama Mickiewicza Maximum Gulliver w składzie: Zbigniew Wiszniewski (głos/gitara), Maciej Cieślak (gitara/głos), Jacek Lachowicz (gitara basowa), Paweł Samotyj (perkusja) materializuje na taśmie jedną z prób.

Zespół kończy działalność jesienią 1994 a Maximum Gulliver, już jako uwolniona wiązka energii wyrusza w międzygwiezdną tułaczkę...by wrócić w 2014 i doładować granie Arkadiusza Kowalczyka (perkusja) oraz Zbigniewa Wiszniewskiego (gitara/głos), do których dołączali raz po raz: Marcin Cudny (gitara basowa/kontrabas) oraz Wojciech Michałowski (gitara basowa).

Maximum Gulliver pozostał.... na jak długo? Pewnie do następnego razu....póki co jednak dokonywać będzie kolejnych ujawnień w różnych przestrzeniach tego co było i tego co jest, z myślą o tym co będzie. Kosmos musi poczekać?! Kosmos czeka.....

Titanic Sea Moon
Zespół powstał w 2018 roku w Słupsku, po kilku niezobowiązujących próbach, na których okazało się, że wzajemne inspiracje i improwizacje tworzą ciekawą całość. W Titanic Sea Moon grają osoby związane wcześniej z wieloma innymi projektami muzycznymi w kraju. To chociażby Przyzwoitość, Tornado Space Ship, Guernica Y Luno, Shitface, Ewa Braun, Najpiękniejsi, Extremis Necrosis, Wszystkie Wschody Słońca. Obecnie Titanic Sea Moon ma za sobą kilka koncertów w Słupsku. Gra gitarową muzykę z pogranicza shoegaze, noisu, psychodelii, minimal, ambientu, experimental, transu.
Członkowie grupy odpowiadają za oprawę muzyczną spektaklu "Stan Wyjątkowy" wystawianego przez słupski Nowy Teatr. Sztuka opisuje wydarzenia, które rozegrały się w tym mieście po śmierci młodego kibica, Przemka Czai, a muzyka stanowi ważną, nie tylko ilustracyjną, część przedstawienia zrealizowanego w konwencji teatru dokumentu.
Oprawę graficzną plakatów zespołu tworzy Wojciech Stefaniec, słupski grafik i znany rysownik komiksów.

Skład: Piotr Sulik gitara, loop, voc; Dariusz Dudzinski - perkusja, voc, inst. perkusyjne; Rafał Szymański - bas

Linki do posłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=C8mUTUtX8_0&pbjreload=10
https://www.youtube.com/watch?v=zfJaTjzcrmk&pbjreload=10

Wstęp: 25 zł w dniu koncertu.
Więcej informacji wkrótce.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.