stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Świąteczny jarmark dzielnicowy Gdańsk-Orunia

Wydarzenie w ramach

W pierwsze dwa weekendy grudnia zapraszamy na Świąteczne Jarmarki Dzielnicowe w Gdańsku. To będą 4 dni wspaniałej, świątecznej zabawy, możliwość spotkania ze św. Mikołajem, konkursy z nagrodami, świąteczne degustacje, możliwość zakupu upominków od lokalnych rękodzielników, świąteczne bajanie, granie i śpiewanie na scenie.Świąteczne Jarmarki Dzielnicowe to nowa inicjatywa, której celem jest integracja lokalnej społeczności oraz wsparcie lokalnych inicjatyw. To idealna okazja do spędzenia czasu w gronie rodzinnym czy wspólnej zabawy z sąsiadami. Projekt ten przewiduje dwa weekendowe dni świątecznych animacji dla dzieci i dorosłych z możliwością zakupu upominków i skosztowania lokalnej kuchni. To czas aby lepiej poznać swoją dzielnicę, lokalnych mikro przedsiębiorców, rzemieślników i twórców. Dzięki Świątecznym Jarmarkom Dzielnicowym Miasto Gdańsk będzie jeszcze bliżej swoich Mieszkańców.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 12.00 zapraszamy na dziedziniec Kawiarni Kuźnia w Gdańsku Oruni. W sobotę, o godz. 18.00 oruńską choinkę rozświetlą Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i zastępca Prezydenta ds. zrównoważonego rozwoju Piotr Grzelak.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.