stat
Impreza już się odbyła

Świątecznie, marynistycznie i po marynarsku

mar 12

piątek, godz. 19:00

bilety 58 - 131,5 zł
ulgowy 37 - 100 zł
Kup bilet

6 kwietnia - 30 grudnia 2021, godz. 19:30

bilety 25 zł
Kup bilet
Klub Marynarki Wojennej zaprasza na cykl "Letnich Koncertów Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej w Riwierze". W ramach muzycznych prezentacji odbyły się już dwa koncerty, na ostatni z cyklu pt. ""Świątecznie, marynistycznie i po marynarsku"" zapraszamy 15 sierpnia o godz. 14.00 do sali kolumnowej Klubu MW "Riwiera" /przy ul. Zawiszy Czarnego 1 b w Gdyni/. Wstęp wolny.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Gdyńska Orkiestra Symfoniczna jest orkiestrą amatorską, działa pod patronatem Wydziału Kultury Urzędu Miasta Gdyni oraz należy do Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. W swoim repertuarze posiada ponad 150 pozycji i jest to zarówno repertuar poważny, operetkowy, musicalowy jak i rozrywkowy. Orkiestra założona została w 1946 r. przy Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni. Pierwszym dyrygentem był jej współzałożyciel Jan Wroński.
Gdyńska Orkiestra Symfoniczna stale koncertuje, na swoim koncie ma już ponad 1350 koncertów z bardzo urozmaiconym repertuarem.
Podczas koncertów w Riwierze Orkiestra wystąpi pod batutą dyrygenta, wybitnego pedagog Grzegorza Sutta. W programie znajdą się dzieła muzyki poważnej, przede wszystkim wybitnego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, a także popularne melodie rozrywkowe kompozytorów polskich i zagranicznych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka poważna , muzyka chóralna
  mar 9
  wtorek, g. 19:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  12 Tenorów & Diva
 • muzyka poważna
  mar 11
  czwartek, g. 18:00
  Online
  GRaMuz #24