• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Świąteczne spacery po stoczni

Morska Fundacja Historyczna zaprasza na "Świąteczne spacery po stoczni" - cykl wycieczek po terenie dawnej Stoczni Gdańskiej z przewodnikiem w czasie długiego weekendu styczniowego 2022 roku. W dniach od 6 stycznia (czwartek) do 9 stycznia (niedziela) bezpłatne wycieczki zaczynają się o godzinach 11:00 i 14:00.

lip 2

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 19 zł
ulgowy 10 zł
lip 16

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 19 zł
ulgowy 10 zł
Każde zwiedzanie rozpoczyna się przy historycznej Bramie nr II Stoczni Gdańskiej, obok kiosku "Souvenire", ulica Doki 1 w Gdańsku i trwa 60 minut.

Trasa zwiedzania obejmuje: Plac Solidarności i Pomnik Poległych Stoczniowców 1970, promenadę Droga do Wolności, Muzeum Sali BHP Stoczni Gdańskiej, Szlak Stoczni Cesarskiej, wystawę "Szatniowiec" w siedzibie MFH.

Atrakcyjna i przystępna narracja. W czasie każdego spaceru przedstawiony zostanie zarys historii gdańskiego przemysłu okrętowego od połowy XIX wieku do czasów współczesnych oraz najważniejsze wydarzenia z okresu PRL związane ze Stocznią Gdańską im. Lenina. W 2022 roku obchodzimy 75. rocznicę powstania powojennej Stoczni Gdańskiej.

Wstęp wolny. Ze względu na przepisy reżimu sanitarnego obowiązuje limit miejsc. Dla grup powyżej 5 osób obowiązkowa rezerwacja miejsc pod numerem telefonu fundacji +48 605 871 609.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.