stat
Impreza już się odbyła

Sweetie Pie - jednodniowa cukiernia

Otwieramy cukiernię. Cukiernię wyjątkową, bo działającą tylko przez 1 dzień, a konkretnie 18 sierpnia. W ramach kolejnej już edycji Restaurant Day postanowiłyśmy podzielić się naszą miłością do pieczenia z szerszym niż dotychczas kręgiem odbiorców, w związku z czym serdecznie zapraszamy Was wszystkich do Sweetie Pie.

lis 6-7

piątek - sobota, godz. 19:30 - 09:00

bilety 80 zł
maj'21 21

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
Jak będzie? Słodko. Tyle wiemy na pewno. Kolorowe cupcakes, wegańskie muffiny, niepozorne scones i aromatyczne tarty to dopiero początek słodkiej listy wypieków. Tylko na własne oczy przekonasz się co wyczarowały nasze piekarniki i miksery. Czekamy na Was od 12 przy ulicy Chlebnickiej 9/10 czyli w ogródku naszego ulubionego Flisaka'76, który specjalnie z tej słodkiej okazji otwarty będzie wcześniej - w końcu nawet do najpyszniejszego ciasta nie może zabraknąć dobrej kawy. Wypieki serwujemy do wyczerpania zapasów. Do zobaczenia w Sweetie Pie!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.