stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sweet Noise (7 opinii)

W lipcu mogliście usłyszeć dwa koncerty reaktywowanego składu Sweet Noise z Magicem, które odbyły się w Poznaniu i Pruszczu Gdańskim.

25 lat od wydania pierwszego albumu <> jego przekaz jest dalej porażająco aktualny, dlatego powstała jesienna trasa koncertowa #RespectTour, która obejmuje kilka miast - jakie? Dowiecie się jak przystało na SN, w charakterystyczny tajemniczy dla tej formacji sposób. Przez ogromy szacunek dla Was... fanów, każdy koncert zostanie najpierw ogłoszony i zostaniecie na niego osobiście zaproszeni przez lidera grupy Glacę, podczas transmisji live na FB. Po takim ogłoszeniu pojawi się dopiero oficjalne wydarzenie.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Podczas #RespectTour SN zagra nie tylko utwory z albumu <>, ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. Utwory Wyżej i Kamień które nie były grane od lat 90'tych.

Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2019 brzmi lepiej niż kiedykolwiek.

Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mamy też nadzieję, że te spotkania z Wami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie.

Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia!

Przeczytaj także

Opinie (7) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • rock
  lip 3-4
  piątek - sobota, g. 19:00
  Gdańsk, Moje Miejsce
  Magazyn
 • rock , pop
  lip 3
  piątek, g. 21:00
  Sopot, Whiskey On The Rocks
  Schmach & Kwaśny