stat
Impreza już się odbyła

Surf & Kite Party czyli teraz powieje

O bosz jaka to będzie modna prywatka! No po pierwsze Zagra ten taki do przesady przystojny ten taki didżej co OnDJ NOZ aka eNOZet człowieku się woła co nie.

paź 1-2

piątek - sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 13.10.2022), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Potem to już w ogóle szał bena, bo będziemy po Wtedach latać na latawcu z boską Katarzyna Lange Kiteboarding , a do tego każdy z nas będzie żonglować burgerami z SurfBurger następnie je zjadać lub pić jak kto woli, a będzie tego do woli! (Voucherów rzecz jasna - stosujemy metafory se takie czasem co nie). Bogactwo człowieku no! No bogactwo no!

Strasznie dużo rzeczy będzie można wygrać! Np noc z Nozem (chociaż do końca nie potwierdzamy tej info, ale na pewno można co by było z resztą bardziej intratne wygrać noc z grubaskiem - tym naszym, a On robi ustami brzeg wanny taką sztuczkę...poproście to zobaczycie sami.

Co do wygrywania...kurs kitesurfingu w bazie Kitecrew.pl - Szkoła Kitesurfingu / Kursy Zagraniczne wraz z noclegiem na najlepszym kempingu (Chałupy 6). Można będzie też sobie palnąć na czole tatuaż LOVE WTEDY, bo będzie z nami Zajawa Tattoo Gdańsk

Wbijcie się w bikini, boardshorty, havaianasy i przypicowane oksy, czekamy na rozwiany włos, a jak Was poniesie flow to trapez na pasie czy deskę kitesurfingową pod pachą :D 
Najlepsza stylówa i najciekawsze foto na naszej ściance bierze udział w losowaniu nagrody głównej ! 

NAGRODY GŁÓWNE:
1) 5-dniowy kurs kitesurfingu wraz z noclegiem w szkole KITE CREW na kempingu Chałupy 6, prowadzonej przez Mistrzyni Polski Katarzynę Lange - wartość nagrody 1700 zł 
2) Voucher na tatuaże o wartości 500 zł w Zajawa Tattoo Gdańsk
3) Voucher do Surf Burgera na 200 zł 

Szykujcie outfit, przyodziejcie surferskie ciuchy i widzimy się na parkiecie !! Elo!

musik DJ NOZ aka eNOZet człowieku

Wstęp do 22:00 lista FB free
po 22:00 10 zł 
a po 23:00 też 10 zł
no i co?
Dzieci do 24 roku życia nie wchodzą, bo nie mają kasy i mają pryszcze i siedzą całą impreze w telefonach i grają w gry i w ogóle.

Klub WTEDY w Sopocie, to bezpretensjonalna "świetlica" dla ludzi lubiących swobodę, niestandardowe rozwiązania i kabaret Monty Pythona. Na barze stoi karzeł, na szatni starsza Pani. Istnieje prawie trzy lata, a nikt nie pomyślał nawet o zamontowaniu szyldu klubu - to w pełni charakteryzuje styl i lekkość ducha z jaką prowadzona jest ta wielka nieustająca domówka. Możesz tam przyjść w dresie lub szpilkach od Gucciego i w obu przypadkach będziesz się świetnie czuła lub...(jesteśmy tolerancyjni) czuł. Klub WTEDY to jednocześnie tragizm i komizm, fantastyka i realizm, piękno i brzydota. Groteska to nasz drugie imię.

Treść zamieszczona przez Organizatora

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.