stat
Impreza już się odbyła

Surf & Kite Party czyli teraz powieje

O bosz jaka to będzie modna prywatka! No po pierwsze Zagra ten taki do przesady przystojny ten taki didżej co OnDJ NOZ aka eNOZet człowieku się woła co nie.

Potem to już w ogóle szał bena, bo będziemy po Wtedach latać na latawcu z boską Katarzyna Lange Kiteboarding , a do tego każdy z nas będzie żonglować burgerami z SurfBurger następnie je zjadać lub pić jak kto woli, a będzie tego do woli! (Voucherów rzecz jasna - stosujemy metafory se takie czasem co nie). Bogactwo człowieku no! No bogactwo no!

Strasznie dużo rzeczy będzie można wygrać! Np noc z Nozem (chociaż do końca nie potwierdzamy tej info, ale na pewno można co by było z resztą bardziej intratne wygrać noc z grubaskiem - tym naszym, a On robi ustami brzeg wanny taką sztuczkę...poproście to zobaczycie sami.

Co do wygrywania...kurs kitesurfingu w bazie Kitecrew.pl - Szkoła Kitesurfingu / Kursy Zagraniczne wraz z noclegiem na najlepszym kempingu (Chałupy 6). Można będzie też sobie palnąć na czole tatuaż LOVE WTEDY, bo będzie z nami Zajawa Tattoo Gdańsk

Wbijcie się w bikini, boardshorty, havaianasy i przypicowane oksy, czekamy na rozwiany włos, a jak Was poniesie flow to trapez na pasie czy deskę kitesurfingową pod pachą :D 
Najlepsza stylówa i najciekawsze foto na naszej ściance bierze udział w losowaniu nagrody głównej ! 

NAGRODY GŁÓWNE:
1) 5-dniowy kurs kitesurfingu wraz z noclegiem w szkole KITE CREW na kempingu Chałupy 6, prowadzonej przez Mistrzyni Polski Katarzynę Lange - wartość nagrody 1700 zł 
2) Voucher na tatuaże o wartości 500 zł w Zajawa Tattoo Gdańsk
3) Voucher do Surf Burgera na 200 zł 

Szykujcie outfit, przyodziejcie surferskie ciuchy i widzimy się na parkiecie !! Elo!

musik DJ NOZ aka eNOZet człowieku

Wstęp do 22:00 lista FB free
po 22:00 10 zł 
a po 23:00 też 10 zł
no i co?
Dzieci do 24 roku życia nie wchodzą, bo nie mają kasy i mają pryszcze i siedzą całą impreze w telefonach i grają w gry i w ogóle.

Klub WTEDY w Sopocie, to bezpretensjonalna "świetlica" dla ludzi lubiących swobodę, niestandardowe rozwiązania i kabaret Monty Pythona. Na barze stoi karzeł, na szatni starsza Pani. Istnieje prawie trzy lata, a nikt nie pomyślał nawet o zamontowaniu szyldu klubu - to w pełni charakteryzuje styl i lekkość ducha z jaką prowadzona jest ta wielka nieustająca domówka. Możesz tam przyjść w dresie lub szpilkach od Gucciego i w obu przypadkach będziesz się świetnie czuła lub...(jesteśmy tolerancyjni) czuł. Klub WTEDY to jednocześnie tragizm i komizm, fantastyka i realizm, piękno i brzydota. Groteska to nasz drugie imię.

Treść zamieszczona przez Organizatora

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij