stat
Impreza już się odbyła

Sukces i obfitość - trening mentalny (1 opinia)

Stagnacja, niemożliwość zdobycia awansu, trudności w relacjach w domu bądź ze współpracownikami, niechęć do pracy, lęk przed pójściem dalej i ciągłe odczucie niedosytu oraz brak zadowolenia z życia. Jeśli którykolwiek z tych czynników ogranicza Cię w życiu zawodowym lub prywatnym, zapraszam na trening mentalny z ustawieniami. Podczas warsztatów zbędziemy pracować nad tym abyś była/był gotowa/gotowy wziąć sukces i obfitość w swoje ręce.

w każdy poniedziałek (do 21.06.2021), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł
lis 16

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Będziemy przyglądać się, czy są jakieś blokady, ograniczenia, które sprawiają, że nie możesz jeszcze w pełni cieszyć się ze swojego życia. Być może jakieś przekonania, schematy, Twoja historia rodowa lub osobista sprawiają, że trudno Ci sięgnąć po więcej, iść wyżej, czy żyć po swojemu.
Może po prostu z lojalności rodowej Tobie nie wolno być w szczęśliwym związku, zarabiać godnych pieniędzy, mieć pasji, czy dbać o siebie. Jeśli jest coś w Tobie, co woła o uzdrowienie, by żyło Ci się lepiej, lżej, radośniej popracujemy z tym na warsztacie.

Trening mentalny złożony będzie z ćwiczeń indywidualnych i grupowych, gry rozwojowej, wizualizacji, a także ustawień systemowych. W trosce o jakość przeprowadzanego procesu liczba miejsc jest ograniczona.

ZNIŻKA: Dla wszystkich którzy zapiszą się na to spotkanie, przygotowałam zniżkę w wysokości 100 zł na trening mentalny z ustawieniami Ja i Mój Lęk. W pakiecie skorzystasz z obu warsztatów za: 700 zł (dwa ustawienia), 500 zł (jedno ustawienie) lub 300 zł (bez ustawienia).

Uwaga: Trening jest procesem grupowym, zatem proszę o zorganizowanie czasu tak, abyś mogła/mógł wziąć udział w nim do końca.

Prowadząca: Marlena Liza Sawicka, psycholog, trener mentalny, terapeuta ustawień systemowych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400 zł
  • Bilet ulgowy
    200 zł
m.me/SztukaZycia.MLS, sztukazycia.mls@gmail.com, 662 006 787

Opinie (1) 1 zablokowana

  • hahahaha;)

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.