stat
Impreza już się odbyła

Studio Piosenki Metro - casting

Nowo powstałe Studio Piosenki "Metro" zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na castingi. Pierwszy odbędzie się 19 października o godz. 10 w Szkole Podstawowej nr 1 w Sopocie. Kolejny termin wyznaczono na 23 listopada.

Zajęcia rozpoczną się w grudniu i będą odpłatne. Do studia mogą zapisywać się dzieci, młodzież i dorośli.

Studio Piosenki "Metro"
Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa przez ponad 30 lat pracy nad problemami wokalno-aktorskimi, z jakimi borykają się wszyscy artyści sceny muzycznej, wypracowali unikalną metodę, której zastosowanie wykształciło całą plejadę gwiazd.

Na deskach teatru Studio Buffo, ale także w wielkich musicalowych produkcjach stworzonych przez tych twórców, wychowały się całe pokolenia artystów, których spotkać można na scenach i estradach całego kraju.

Teraz tę metodę chcą rozpowszechniać w sieci oddziałów Studia Piosenki Metro, które będą prowadzić certyfikowani pedagodzy. Otrzymanie takiego certyfikatu (po odbyciu specjalnego szkolenia) jest warunkiem otwarcia oddziału Studia Piosenki Metro.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zapisów można dokonywać telefonicznie, dzwoniąc pod nr 663 553 510, mailowo, pisząc na adres metrosopot@gmail.com oraz poprzez oficjalną stronę na Facebooku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.