• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Studenckie poniedziałki w Kameralnym

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

W każdy poniedziałek wieczorem (ostatni seans) zapraszamy na seanse dla studentów za 10 zł! (Nie dotyczy wydarzeń i pokazów specjalnych).

Program na kwiecień:

 3.04 godz. 21:15 - "Sundown"

reżyseria: Michel Franco
produkcja: Meksyk, Francja, Szwecja
Neil i Alice Bennett wypoczywają wraz z rodziną na luksusowych wakacjach w Meksyku. Kiedy jeden z krewnych zakłóca spokój, na pierwszy plan wysuwają się wrzące napięcia.
 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/315605

 10.04 godz. 21:00 - "Wyrwa"
reż. Bartosz Konopka
prod. Polska
Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił
 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/315852

 17.04 godz. 20:45 - Niebieska linia
reżyseria: Ursula Meier
gatunek: Dramat
produkcja: Francja, Belgia, Szwajcaria
czas trwania: 101 min.
Margaret ma 35 lat i właśnie skończyła kolejną gwałtowną kłótnię z matką. Margaret w przeszłości doświadczała przemocy i zadawała ją innym, co skończyło się wydaniem sądowego zakazu zbliżania się do matki przed czekającym ją procesem. W efekcie przez okres trzech miesięcy nie może zbliżać się do matki ani znajdować się w odległości mniejszej niż 100 metrów od domu rodzinnego. Jednak ta wymuszona separacja tylko nasila u niej pragnienie bycia bliżej swojej rodziny. Teraz Margaret każdego dnia powraca do tej niewidzialnej i nieprzekraczalnej linii granicznej.
 bilety: https://biletyna.pl/event/view/id/317837

 24.04 godz. 21:00 - Roving Woman
reżyseria: Michał Chmielewski
gatunek: Dramat obyczajowy
produkcja: Polska, USA
czas trwania: 95 min.
Sara po tym jak zostaje wyrzucona z domu, kradnie samochód, który staje się jej jedynym schronieniem. Odkrywając jego zawartość, zakochuje się we właścicielu pojazdu i postanawia go odnaleźć.
 bilety: wkróce

---------------------------------
Kino Kameralne Cafe
ul. Lektykarska 4 Gdańsk
tel. 58 6907075
kontakt@kinokameralnecafe.pl

Przeczytaj także

Opinie

 • projekcje filmowe
  gru 9-10
  sobota - niedziela, g. 19:00
  Gdańsk, Helios Forum Gdańsk
  Beyoncé