stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Strefa Społeczna przy Sali BHP (5 opinii)

Chcesz w jednym miejscu spotkać się i porozmawiać w nieformalnej atmosferze o Polsce, życiu, społeczeństwie, zaangażowaniu społecznym, Europie, świecie z takimi ludźmi jak m.in. ksiądz Adam Boniecki, Leszek Balcerowicz, Agnieszka Holland, Szymon Hołownia, O. Jacek Prusak, Tomasz Sekielski, Karolina Wigura, Kuba Wojewódzki, czy Lech Wałęsa?

Zapraszamy na Wspólne szycie Flagi.

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło około 200 organizacji z całej Polski. Od 1 do 4 czerwca pomiędzy godziną 10:00 a 18:00 przy Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się ponad 500 wydarzeń (warsztatów, prelekcji, debat, zajęć włączających, wystaw) zorganizowanych przez te organizacje i ruchy społeczne w 13 halach tematycznych.

W STREFIE SPOŁECZNEJ w ciągu 4 dni przewidziano ponad 100 animacji dla dzieci, poranne śniadania, rozbudowaną strefę gastronomiczną i kino plenerowe.

1 czerwca (sobota), godz. 17:00
uroczystość wręczenia Nagród im. Lecha Bądkowskiego dla
- Organizacji Pozarządowej Roku 2018
- Darczyńcy Roku 2018
- Społecznika Roku 2018


- Gośćmi będą m.in.
2 czerwca 16:30 ksiądz Adam Boniecki,
3 czerwca 13:00 Agnieszka Holland,
3 czerwca 14:00 Kuba Wojewódzki - Król TVN,
3 czerwca 15:00 Szymon Hołownia,
3 czerwca 18:30 Leszek Balcerowicz i Lech Wałęsa,
4 czerwca 15:00 prof. Andrzej Rzepliński,
Karolina Wigura.


Wstęp otwarty, bez konieczności rejestracji




PROGRAM:



1 czerwca


DZIEŃ DZIECKA

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
KLUB INTELIGENCJI KATOLICKIEJ I WYDAWNICTWO WIĘŹ / AKADEMIA SOLIDARNOŚCI: SOLIDARNI Z UCHODŹCAMI / SOLIDARNI Z CHORYMI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA NOWOCZESNA POLSKA / CZYTELNIA WOLNYCH LEKTUR

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DOKUMENTALNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM / WYSTAWA KWIATY DLA GDAŃSKA

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / MALI BADACZE - OWADY, PAPIER, WODA, POWIETRZE - WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH

10:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ / PORADNICTWO DLA RODZICÓW

10:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTAT KRAWIECKI

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
STOWARZYSZENIE ZATOKA MARZEŃ/ PUZZLE DLA DZIECI

10:00 - 18:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA SPOŁECZNIE BEZPIECZNI / CAŁODNIOWE WARSZTATY, ZABAWY DLA DZIECI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Edukacja
KAWA Z CIASTKIEM NA DOBRY POCZĄTEK DNIA Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
ORKIESTRA PANA PREZYDENTA -WOLONTARIUSZE TORUŃ / CAŁODNIOWE ANIMACJE

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Demokracja
KOD / SMOG - CZYM JEST, SKĄD SIĘ BIERZE JAK SOBIE Z NIM RADZIĆ

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / JAK PRZEPRACOWAĆ TRUDNĄ HISTORIĘ? POJEDNANIE POLSKO-ŻYDOWSKO-NIEMIECKIE.

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
SIEĆ OBYWATELSKA WATCHDOG POLSKA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE MORENA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
OBYWATELE RP / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO/ CAŁODZIENNE QUIZY, KONKURSY, PREZENTACJE

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE NOWY PORT SZTUKI

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Integracja
CENTRUM WSPARCIA IMIGRANTÓW I IMIGRANTEK

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
PRZESTRZEŃ SZTUKI WL4

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Kultura
HALO KULTURA

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA EMIC

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
TUP / MIASTO OCZAMI DZIECI

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA PONAD PRZESZKODAMI / CAŁODNIOWE WYSTAWY, PREZENTACJE

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna| Lokalność
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY / CAŁODNIOWE SPOTKANIA

10:30 - 11:00 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA BIAŁORUSKI DOM

10:30 - 12:00 Strefa Społeczna| Lokalność
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

10:30 - 11:00 Strefa Społeczna | Kultura
Kaszubski Uniwersytet Ludowy

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / LEGENDY O ZABYTKACH GDAŃSKICH / PROF. ANDRZEJ JANUSZAJTIS

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / SPOTKANIE Z BUDOWNICZYMI

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Scena Mała
TOWARZYSTWO POMOCY ŚW BRATA ALBERTA / ZAPOMNIANA HISTORIA DLA DZIECI / TEATR PLUS

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / TEATR POZYTYWNY - DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Edukacja
GRUPA NIEFORMALNA POROZUMIENIE SZKÓŁ GDAŃSKICH ORAZ FUNDACJA EDUKACYJNA ODITK / O WOLNOŚCI Z PERSPEKTYWY RÓŻNYCH POKOLEŃ

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / JAK ROZUMIEMY DZIŚ LIBERALIZM?

11:00 - 13:00 Solidarność Codziennie w Strefie Społecznej przy Sali BHP
WARSZTAT: UWAŻNOŚĆ
Zarejestruj się WARSZTATY

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / "KUNKUSZ - OPOWIEŚĆ O KOCIE-UCHODŹCY"

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

11:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENIE / UWAŻNOŚĆ - WARSZTATY ZMYSŁOWO - SPOŁECZNE / KATARZYNA WALA

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / UTKAJMY TĘ RELACJĘ - MIĘDZYPOKOLENIOWE WARSZTATY Z TKANIA / FUNDACJA NADAKTYWNI

11:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
STOWARZYSZENIE PRAKTYKÓW PROFILAKTYKI SPOŁECZNEJ / KWIATEK DLA... - WARSZTATY, OZDOBNA ŚWIECZKA - WARSZTATY

11:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU / DZIEŃ SENIORA - TWORZENIE TOREB - WARSZTATY

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Równość
FUNDACJA AKCEPTACJA / RODZINNY INSTRUKTAŻ PIERWSZEJ POMOCY

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Równość
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BUDOWIE POMNIKA

11:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA STABILO / GRA SYMULACYJNA BIEDRONKA

11:30 - 13:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA WSPÓLNOTA NADZIEI / PREZENTACJA FARMY ŻYCIA - OŚRODKA DLA DOROSŁYCH OSÓB Z AUTYZMEM

11:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA PROJEKTY EDUKACYJNE / DEBATA OKSFORDZKA JAKO NARZĘDZIE DYDAKTYCZNE I WYCHOWAWCZE W SZKOLE - WARSZTAT DLA NAUCZYCIELI

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / JAK PRZEPRACOWAĆ TRUDNĄ HISTORIĘ? POJEDNANIE POLSKO-ŻYDOWSKO-NIEMIECKIE.

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / AKTYWNOŚĆ POLITYCZNA MŁODYCH I ICH STOSUNEK III RP

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Kultura
GDAŃSKIE STOWARZYSZENIE AGROTURYZMU

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA HANSEATICA / MUZYCZNE PRZYJEMNOŚCI

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

12:00 - 14:00 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

12:00 - 18:00 Strefa Społeczna| Lokalność
OBSZAR METROPOLITALNY GDAŃSK-GDYNIA-SOPOT, STOWARZYSZENIE 180 STOPNI

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / PRZYSZŁOŚĆ JEST ROŚLINNA! - PRELEKCJA

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA BARBARY ŚREDNIAWY / CAŁODZIENNE ANIMACJE

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O LECHU BĄDKOWSKIM

12:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTAT STOLARSKI

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI / ZROZUMIEĆ NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ - WARSZTAT

12:30 - 13:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

12:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Kultura
HALO KULTURA

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Hala Debat
FOR / CZY STOCZNIE POWINNY BYĆ PAŃSTWOWE?

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / JĘZYKOWE GRY I ZABAWY

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Edukacja
GRUPA NIEFORMALNA EDUKACJA W DZIAŁANIU / "30 LAT WOLNOŚCI W POLSKIEJ SZKOLE" / DEBATA Z UDZIAŁEM PRZEDSTAWICIELI SAMORZĄDÓW SZKOLNYCH I ICH OPIEKUNÓW

13:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI / DYSKUSJA NT. RAD DZIELNIC

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
URBAN FORMS / MURY DZIELĄ, SZTUKA ŁĄCZY - WARSZTATY

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE / WPŁYW ZANIECZYSZCZENIA PLASTIKIEM NA ZDROWE ŚRODOWISKO. MIKROPLASTIK I ZANIECZYSZCZENIA OCEANÓW - PRELEKCJA

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
MACHINA ZMIAN / ROZMOWA PLAŻA W PEŁNI DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH - DLACZEGO NIE MAMY TAKIEJ W POLSCE?

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / O ODBUDOWIE GDAŃSKA - PREZENTACJA MAKIETY / STANISŁAW MICHEL

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Demokracja
KOD / GOSPODARKA O OBIEGU ZAMKNIĘTYM JAKO JEDNA Z MOŻLIWYCH ODPOWIEDZI NA WYZWANIA DLA PLANETY O OGRANICZONYCH ZASOBACH

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

13:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / WARSZTATY WSPÓŁTWORZENIA PRZESTRZENI PUBLICZNEJ / AGNIESZKA MRÓZ

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / SPOTKANIE Z BUDOWNICZYMI

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Scena Mała
KRYTYKA POLITYCZNA / CZY POLSKA BĘDZIE PAŃSTWEM ŚWIECKIM?

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / NAUKOWO - KOLOROWO. DOŚWIADCZENIA PRZYRODNICZE

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
ZRZESZENIE KASZUBSKO POMORSKIE / WARSZTAT I POKAZ HAFTU KASZUBSKIEGO

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
PSONI/ SPOTKANIE Z SELF ADWOKATAMI PSONI

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / "LESBOS - WYSPA, KTÓRA STAŁA SIĘ WIĘZIENIEM"

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE DLA ZIEMI

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
MIRORO / RECEPTA NA SZCZĘŚCIE - SPOTKANIE I WARSZTATY

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / PATRYCJUSZKI CZYTAJĄ LEGENDY

14:30 - 15:30 Strefa Społeczna | Hala Debat
TOWARZYSTWO IM. F. CHOPINA KOŁO W GDAŃSKU WE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJA HANSEATICA / KONCERT

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Edukacja
FUNDACJA BULLERBYN I FUNDACJA EDUKACYJNA ODITK / O WOLNOŚCI I WŁADZY W EDUKACJI I WYCHOWANIU - ILE WOLNOŚCI UCZNIA, RODZICA, NAUCZYCIELA, SAMORZĄDU, PAŃSTWA

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
INICJATYWA 30. ROK WOLNOŚCI / ROZMOWY O WOLNOŚCI I DEMOKRACJI!

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE 61 / GRA "WYNEGOCJUJ NAM UNIĘ"

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / WSPÓLNOTY LOKALNE RAZEM PRZECIWKO FERMOM PRZEMYSŁOWYM - DEBATA

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
MACHINA ZMIAN / OTWARCIE WYSTAWY FOTOGRAFII CZĘŚCI WSPÓLNE. ZNAJDŹ PODOBIEŃSTWA. PLAŻE DOSTĘPNE DLA WSZYSTKICH

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BOHATERACH SIERPNIA

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTAT RĘKODZIELNICTWA

15:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
PROJEKT SERCE OD SERCA / PROFILAKTYKA RAKA PIERSI - PANEL INFORMACYJNY, ĆWICZENIA NA FANTOMACH, POKAZ SZYCIA TOREBEK NA DRENY DLA PACJENTÓW PO MASTEKTOMII

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / PREZENTACJA KOMIKSÓW EKONOMICZNYCH I PANEL DYSKUSYJNY

15:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
STOWARZYSZENIE MIERZ WYSOKO / JAK WYKOPAĆ ZESPÓŁ SPOD PAPIERÓW W NGO - WYKŁAD

15:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
BOMIASTO / PREZENTACJA

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA / WARSZTAT DOTYCZĄCY FACT-CHECKINGU

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA /

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE / WYTWARZANIE MYJEK Z WORKA JUTOWEGO - WARSZTATY

15:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ | ZROZUMIEĆ 89/19

15:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU / QUIZ O WOLONTARIACIE

15:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / KONKURSY DLA DZIECI I QUIZ O ZABYTKACH GDAŃSKA DLA ZWIEDZAJĄCYCH

15:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / LIBERALIZM A EKOLOGIA - DEBATA

15:30 - 18:00 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA STREFA MOCY

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
OFICYNA GDAŃSKA / PROMOCJA KSIĄŻKI LESZKA BIERNACKIEGO - WIOSNA WOLNOŚCI TOM. II

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Edukacja
WARSZTATY: MAPA MYŚLI O WOLNOŚCI ORGANIZATOR: FUNDACJA COLUMBUS.

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Edukacja
EDUKACJA W DZIAŁANIU / ŻYCZENIA DLA SZKOŁY NA 30 LAT WOLNOŚCI

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA / ZAJĘCIA PLASTYCZNE

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA PROJEKTY EDUKACYJNE / NIE DAJ SIĘ ERYSTYCE! JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NIEUCZCIWĄ ARGUMENTACJĄ?

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DLA DOROSŁYCH NAGRODZONYCH PODCZAS III EDYCJI FESTIWALU WRAŻLIWEGO

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA PLASTER / WARSZTATY DLA DZIECI Z PRZYGOTOWYWANIA ZDROWYCH SAŁATEK OWOCOWYCH I WARZYWNYCH

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Równość
STOWARZYSZENIE SPORTOWE BIAŁO-ZIELONE / PRZYSZŁOŚĆ PIŁKI NOŻNEJ KOBIET W POLSCE - DEBATA

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
WARSZTATY ZERO WASTE (UP FOUNDATION WE WSPÓŁPRACY Z 2PI GROUP I ZUT)

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / FILMY W DRODZE

16:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA / POKAZ FILMU ,,6... 5... 4... 3... NA ULICY

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

17:00 - 21:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
GALA IM. LECHA BĄDKOWSKIEGO

17:00 - 19:00 Solidarność Codziennie w Strefie Społecznej przy Sali BHP
WSPÓLNE ŚPIEWANIE

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE / EKOCHEMIA - WARSZTATY

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / FIZYCZNE DOŚWIADCZENIE SPOŁECZNOŚCI / WSPÓLNE ŚPIEWANIE

17:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
MIASTO MOJE A W NIM / PREZENTACJA

17:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

21:00 - 23:40 Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: NÓŻ W WODZIE

22:50 - 23:59 Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: CZŁOWIEK Z MARMURU

2 czerwca


10:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTAT KRAWIECKI

12:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTAT STOLARSKI

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTAT RĘKODZIELNICTWA

09:00 - 10:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
KLUB INTELIGENCJI KATOLICKIEJ / MSZA ŚWIĘTA
Język migowy

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA PONAD PRZESZKODAMI / CAŁODNIOWE WYSTAWY, PREZENTACJE

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA SPOŁECZNIE BEZPIECZNI / CAŁODNIOWE WARSZTATY, ZABAWY DLA DZIECI

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA BIAŁORUSKI DOM

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
ORKIESTRA PANA PREZYDENTA -WOLONTARIUSZE TORUŃ / CAŁODNIOWE ANIMACJE

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY / CAŁODNIOWE SPOTKANIA

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Integracja
STOWARZYSZENIE CZASU KULTURY

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Demokracja
FUNDACJA EDUKACJA DLA DEMOKRACJI / GRA EDUKACYJNA DEMOCRACY CAKE

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Edukacja
KAWA Z CIASTKIEM NA DOBRY POCZĄTEK DNIA Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / BILANS GOSPODARCZY III RP - PANEL DYSKUSYJNY

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
KLUB INTELIGENCJI KATOLICKIEJ I WYDAWNICTWO WIĘŹ / AKADEMIA SOLIDARNOŚCI: SOLIDARNI Z UCHODŹCAMI / SOLIDARNI Z CHORYMI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / MALI BADACZE - WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH.

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA NOWOCZESNA POLSKA / CZYTELNIA WOLNYCH LEKTUR

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
STOWARZYSZENIE ZATOKA MARZEŃ/ PUZZLE DLA DZIECI

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
PSONI/ WARSZTATY HAND MADE PROWADZONE PRZEZ PRACOWNIKÓW ŚDS I WTZ PSONI

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA ZMIAN SPOŁECZNYCH KREATYWNI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / JAK PRZEPRACOWAĆ TRUDNĄ HISTORIĘ? POJEDNANIE POLSKO-ŻYDOWSKO-NIEMIECKIE.

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE NOWY PORT SZTUKI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna| Lokalność
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO

10:00 - 14:30 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA STREFA MOCY

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
PRZESTRZEŃ SZTUKI WL4

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna| Lokalność
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
SIEĆ OBYWATELSKA WATCHDOG POLSKA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE KLON/JAWOR / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
OBYWATELE RP / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO / CAŁODZIENNE QUIZY, KONKURSY, PREZENTACJE

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZIELONY ZAGONEK / EKOSPRZĄTANIE - WARSZTATY

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / WSPÓLNE ŚNIADANIE

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / PORANNE ODPOWIEDZIALNE ROMOWY PRZY KAWIE

10:30 - 12:00 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / "LESBOS - WYSPA, KTÓRA STAŁA SIĘ WIĘZIENIEM"

10:30 - 11:00 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA EMIC

10:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE MORENA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:30 - 12:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ BANK ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE / WARSZTAT KULINARNY - POKAZ I DEGUSTACJA

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / ENGLISH SPEAKING DAY - GAMES, QUIZ

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Hala Debat
KOD / INSCENIZOWANY PROCES SĄDOWY - PO CO NAM NIEZALEŻNY SĄD? / IGOR TULEYA
język migowy

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Integracja
CENTRUM WIELOKULTUROWE W WARSZAWIE

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE - PANEL DYSKUSYJNY

11:00 - 13:00 Solidarność Codziennie w Strefie Społecznej przy Sali BHP
WARSZTAT: JAK ZACZĄĆ AKTYWNOŚĆ OBYWATELSKĄ
Zarejestruj sięWARSZTATY

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / NAUKOWO - KOLOROWO. DOŚWIADCZENIA PRZYRODNICZE DLA DZIECI.

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / ROZMOWY Z GOŚĆMI

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE DLA ZIEMI

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

11:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Równość
FUNDACJA CENTRUM PRAW KOBIET/ WARSZTAT PRZEMOC W RODZINIE / DOMINIKA RAJSKA I IZABELA DUCZYŃSKA

11:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
STOWARZYSZENIE PRAKTYKÓW PROFILAKTYKI SPOŁECZNEJ / KWIATEK DLA..., OZDOBNA ŚWIECZKA - WARSZTATY

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / JAK ZACZĄĆ AKTYWNOŚĆ OBYWATELSKĄ? / ANNA ŁEBEK-OBRYCKA

11:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA WSPÓLNOTA NADZIEI / PREZENTACJA FARMY ŻYCIA - OŚRODKA DLA DOROSŁYCH OSÓB Z AUTYZMEM

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / LEGENDY O ZABYTKACH GDAŃSKICH / PROF. ANDRZEJ JANUSZAJTIS

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BUDOWIE POMNIKA

11:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA PROJEKTY EDUKACYJNE / WARSZTAT Z DEBATY OKSFORDZKIEJ DLA MŁODZIEŻY

12:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / WARSZTATY TEATRALNE DLA MAŁYCH I DUŻYCH / TEATR DZIECIĘCY JANTARKA

12:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
PROJEKT SERCE OD SERCA / PROFILAKTYKA RAKA PIERSI - PANEL INFORMACYJNY, WARSZTATY SZYCIA TOREBEK NA DRENY DLA PACJENTÓW PO MASTEKTOMII

12:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Edukacja
FUNDACJA EDUKACYJNA ODITK / WARSZTATY POŚWIĘCONE SYTUACJI DZIECI I MŁODZIEŻY Z CHOROBAMI PSYCHICZNYMI W POLSKICH SZKOŁACH

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Demokracja
MATEUSZ SABAT / JAK INTERNET ZMIENIA DOTYCHCZASOWE ZASADY GRY W DEMOKRACJI? - PANEL DYSKUSYJNY

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / WARSZTAT DLA DZIECI I MŁODZIEZY: TECHNOLOGIE DLA DEMOKRACJI.

12:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ WYSTAWA KWIATY DLA GDAŃSKA

12:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA MIEJSCE TWORZENIA / MAKIETA WYMARZONEGO MIEJSCA

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
INICJATYWA 30. ROK WOLNOŚCI / WOLNOŚĆ 1989 - 2019 - 2049

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA AERIS FUTURO / EKO-KĄCIK DLA DZIECI

12:00 - 16:30 Strefa Społeczna| Lokalność
OBSZAR METROPOLITALNY GDAŃSK-GDYNIA-SOPOT, STOWARZYSZENIE 180 STOPNI

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DOKUMENTALNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA / JAK RADZIĆ SOBIE Z HEJTEM I MOWĄ NIENAWIŚCI? - WARSZTATY

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZIELONY ZAGONEK / SPOTKANIE NA TEMAT EKOBUDOWNICTWA

12:29 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA GOTUJEMY / ZUPA Z GWOŹDZIA. WARSZTATY DLA DZIECI POŁĄCZONE Z EDUKACJĄ

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / INTEGRACJA CZYLI CO?

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA BARBARY ŚREDNIAWY / CAŁODZIENNE ANIMACJE

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O LECHU WAŁĘSIE

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / QUIZ DRUŻYNOWY CO GDAŃSZCZANIE I GDAŃSZCZANKI WIEDZĄ O ZWIERZĘTACH?

13:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
FUNDACJA NIELADA HISTORIA / UPCYCLING BY ZEROBAN / WARSZTATY RĘKODZIELNICZE

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE GRUPA ARTYSTYCZNA TERAZ POLIŻ / HAPPENING

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI / TRENUJ ZE SZTAFETĄ NADZIEI - TRENING WZMACNIAJACY - ŚWIADOMA PRACA Z CIAŁEM

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / "DLACZEGO HISZPANIA TRZESZCZY" - SPOTKANIE AUTORSKIE - MAGDA MELNYK / PR: MATEUSZ MAZINNI

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / JĘZYKOWE GRY I ZABAWY- WARSZTATY DLA DZIECI.

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
STOWARZYSZENIE DLA SIEDLEC/ ZAJĘCIA RUCHOWE

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
GDAŃSKIE STOWARZYSZENIE AGROTURYZMU

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARTIATU W GDAŃSKU / AYBERK WORKSHOP PAINTING WITH ROPE

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / O ODBUDOWIE GDAŃSKA - PREZENTACJA MAKIETY / STANISŁAW MICHEL

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

13:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE 61 / GRA "WYNEGOCJUJ NAM UNIĘ"

13:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Równość
DOM SĄSIEDZKI NA BISKUPIEJ / WAGA / PRZYSZŁOŚĆ PIŁKI NOŻNEJ KOBIET W POLSCE - DEBATA

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZIELONY ZAGONEK / ZIOŁOWA POKRZYWA - WARSZTATY

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / SOLIDARNOŚĆ KONSUMENCKA - NIEMARNOWANIE / BANK ŻYWNOŚĆI W TRÓJMIEŚCIE

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / SPOTKANIE Z BUDOWNICZYMI

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
FUNDACJA GDAŃSKA / CZYM JEST WOLNOŚĆ I DEMOKRACJA?
JęzykMigowy

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / "MGŁA, EMOCJE, PARADOKSY" - SPOTKANIE AUTORSKIE - MAREK MIGALSKI / PR: MAGDA MELNYK

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Edukacja
SPOTKANIE DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI Z PRZEDSTAWICIELAMI KONWERSATORIUM DOŚWIADCZENIE I PRZYSZŁOŚĆ 3.0- TWÓRCAMI "RAPORTU O SKUTKACH WPROWADZANEJ PRZEZ OBECNE WŁADZE OŚWIATOWE REFORMY POLSKIEGO SYSTEMU EDUKACJI

14:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ / PORADNICTWO DLA RODZICÓW

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
PSONI/ SPOTKANIE Z SELF ADWOKATAMI PSONI

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA / ZAJĘCIA PLASTYCZNE

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE DLA ZIEMI

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE / WPŁYW ZANIECZYSZCZENIA PLASTIKIEM NA ZDROWE ŚRODOWISKO. MIKROPLASTIK I ZANIECZYSZCZENIA OCEANÓW - PRELEKCJA

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ BANK ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE / NIEMARNOWANIE ŻYWNOŚCI - WARSZTAT

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / ENGLISH SPEAKING DAY / MEHNDI WORKSHOP

14:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / EDUKACYJNA STREFA TCZEWSKICH KURIERÓW ROWEROWYCH

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
CENTRUM WIELOKULTUROWE W WARSZAWIE

14:30 - 15:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
SKYSCRAPERCITY.COM, FORUM ROZWOJU AGLOMERACJI GDAŃSKIEJ, TOWARZYSTWO UPIĘKSZANIA MIASTA WROCŁAWIA / PREZENTACJA POZYTYWNYCH ZMIAN W PRZESTRZENI

14:30 - 15:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / QUIZ DRUŻYNOWY CO GDAŃSZCZANIE I GDAŃSZCZANKI WIEDZĄ O ZWIERZĘTACH?

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA / CIEKAWIE I PRAKTYCZNIE O PRAWACH CZŁOWIEKA - WARSZTAT

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / SOLIDARNOŚĆ KONSUMENCKA - AMBASADA CZYSTEJ PLANETY

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / ZNACZENIE GOSPODARKI MORSKIEJ DLA GDAŃSKA / KPT MARCIN GŁOŚKIEWICZ

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / PRACODAWCY POMORZA - TRANSFORMACJA OKIEM PRZEDSIĘBIORCY - PANEL DYSKUSYJNY

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE, LEGENDY GDAŃSKIE, TWÓRCZOŚĆ JERZEGO SAMPA

15:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

15:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA AERIS FUTURO / EKO-KĄCIK DLA DZIECI

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Kultura
KASZUBSKI UNIWERSYTET LUDOWY

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA GOSPODARKI I ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ / CZY POTRAFIMY BYĆ SOLIDARNI W ROZWOJU? JAK POGODZIĆ GOSPODARKĘ RYNKOWĄ Z SOLIDARNOŚCIĄ SPOŁECZNĄ - DEBATA

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

15:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Równość
KRYTYKA POLITYCZNA / ŻYCIE UDANE CZY UDAWANE? / JAKUB SAWULSKI, BEATA SIEMIENIAKO, PRZEMYSŁAW STAROŃ / MICHAŁ SUTOWSKI

15:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Scena Mała
DEBATA: PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEJ SAMORZĄDNOŚCI / PROF. DAWID SZEŚCIŁO, PIOTR TRUDNOWSKI, ANNA WÓJCIK / EDWIN BENDYK

15:30 - 16:30 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / ENGLISH SPEAKING DAY / CV IN ENGLISH

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
PO-DZIELNIA / GIVE BOX, PO-DZIELNIA / PREZENTACJA DZIAŁANIA

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
TYLKO NIE MÓW NIKOMU. REFLEKSJE PO FILMIE - KRYZYS MORALNY, CZY SZANSA NA OCZYSZCZENIE KOŚCIOŁA?
Język Migowy

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
CENTRUM WIELOKULTUROWE W WARSZAWIE

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / JAK URATOWAĆ EUROPĘ? - PANEL DYSKUSYJNY NA KANWIE WYNIKÓW WYBORÓW DO PE

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Edukacja
GDAŃSKIA FUNDACJA INKLUZJA / "O RÓWNOŚCI W EDUKACJI Z PERSPEKTYWY OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA"- WARSZTATY

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
TOWARZYSTWO UPIĘKSZANIA MIASTA WROCŁAWIA / POLITYKA A AKTYWIZACJA SPOŁECZNA

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / PRZYSZŁOŚĆ JEST ROŚLINNA! - PRELEKCJA

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE 61 / O CZYM ROZMAWIAĆ Z POLITYKAMI - DEBATA

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DLA DOROSŁYCH NAGRODZONYCH PODCZAS III EDYCJI FESTIWALU WRAŻLIWEGO

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA ROZWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ / PROJEKCJA FILMU ZDARZYŁO SIĘ TYLKO W POLSCE

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
Stowarzyszenie Otwarte Klatki / Przyszłość jest roślinna! - wykład

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE / WYTWARZANIE MYJEK Z WORKA JUTOWEGO - WARSZTATY

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / FILMY W DRODZE

16:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA KRAJOBRAZY / PREZENTACJA WYSTAWY

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Równość
TRÓJMIEJSKA AKCJA KOBIECA / DEBATA NA TEMAT RÓWNYCH SZANS

17:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
POLSKIE STOWARZYSZENIE ZERO WASTE / EKOCHEMIA - WARSZTATY

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / ENGLISH SPEAKING DAY / DANCING WORKSHOP

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / FIZYCZNE DOŚWIADCZENIE SPOŁECZNOŚCI - IMPROWIZUJEMY!

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

17:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI / PREZENTACJA FILMÓW Z SERII KOCHAM SIĘ BUDZIĆ - MIŁOŚĆ NA WÓZKU I KRÓLOWA LECHII

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / ZMIANA SPOŁECZNA POKOLENIA 30-LATKÓW / LESZEK JAŻDŻEWSKI

17:00 - 18:00 Przestrzeń SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE w ECS
IMPROWIZUJEMY!

17:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
MIASTO MOJE A W NIM (DEBATA)

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE DLA ZIEMI

17:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
MIASTO MOJE A W NIM (DEBATA)

21:00 - 22:30 Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: IDA

22:30 - 00:30 Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: CZŁOWIEK Z ŻELAZA

3 czerwca


Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: CZŁOWIEK Z ŻELAZA
FILM

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE NOWY PORT SZTUKI

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
PRZESTRZEŃ SZTUKI WL4

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA IM. STEFANA BATOREGO / CAŁODZIENNE QUIZY, KONKURSY, PREZENTACJE

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
SIEĆ OBYWATELSKA WATCHDOG POLSKA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE KLON/JAWOR / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / WSPÓLNE ŚNIADANIE

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA HOSPICYJNA / ZAJĘCIA Z ARTETERAPII

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE MORENA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 19:30
FUNDACJA PONAD PRZESZKODAMI / CAŁODNIOWE WYSTAWY, PREZENTACJE

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA SPOŁECZNIE BEZPIECZNI / CAŁODNIOWE WARSZTATY, ZABAWY DLA DZIECI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / PORANNE ODPOWIEDZIALNE ROMOWY PRZY KAWIE

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
ORKIESTRA PANA PREZYDENTA -WOLONTARIUSZE TORUŃ / CAŁODNIOWE ANIMACJE

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
PROJEKT SERCE OD SERCA / PROFILAKTYKA RAKA PIERSI - PANEL INFORMACYJNY, WARSZTATY SZYCIA TOREBEK NA DRENY DLA PACJENTÓW PO MASTEKTOMII

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
OBYWATELE RP / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY / CAŁODNIOWE SPOTKANIA

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY Z ROBIENIA BIUTERII I WYPALANIA W DREWNIE

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / JAK PRZEPRACOWAĆ TRUDNĄ HISTORIĘ? POJEDNANIE POLSKO-ŻYDOWSKO-NIEMIECKIE.

10:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Kultura
HALO KULTURA

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
KLUB INTELIGENCJI KATOLICKIEJ I WYDAWNICTWO WIĘŹ / AKADEMIA SOLIDARNOŚCI: SOLIDARNI ZE WSCHODEM

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Integracja
CENTRUM WSPARCIA IMIGRANTÓW I IMIGRANTEK

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA EMIC

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Edukacja
KAWA Z CIASTKIEM NA DOBRY POCZĄTEK Z ZAPROSZONYMI GOŚĆMI

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
TOWARZYSTWO URBANISTÓW POLSKICH / DEBATA ZWIĄZANE ZE ŚWIADOMOŚCIĄ PRZESTRZENNĄ

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna| Lokalność
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FRONT EUROPEJSKI / MŁODZI 2018 - CYWILIZACYJNE WYZWANIA - EDUKACYJNE KONIECZNOŚCI

10:30 - 11:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZIELONY ZAGONEK / SPOTKANIE NA TEMAT EKOBUDOWNICTWA

10:30 - 11:30 Strefa Społeczna | Kultura
TYGODNIK POWSZECHNY

10:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FUNDACJA EDUKACJA DLA DEMOKRACJI / GRA EDUKACYJNA DEMOCRACY CAKE

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ BANK ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE / WARSZTAT DIETETYCZNY DLA DZIECI

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / DIALOG CODZIENNIE - WARSZTATY / AGATA URBANIK

11:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
STOWARZYSZENIE PRAKTYKÓW PROFILAKTYKI SPOŁECZNEJ / KWIATEK DLA..., OZDOBNA ŚWIECZKA - WARSZTATY

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / DZIEŃ PLATFORMY CSR - WARSZTATY WSPÓŁPRACY

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / CHODŹ ZOBACZYĆ JAK MIESZKAMY - SPACER ZE STREETWORKERAMI

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / PATRYCJUSZKI CZYTAJĄ LEGENDY

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / "KUNKUSZ - OPOWIEŚĆ O KOCIE-UCHODŹCY"

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Demokracja
KOD / ŚWIECKIE PAŃSTWO - PANEL DYSKUSYJNY

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKA FUNDACJA INNOWACJI SPOŁECZNEJ/ OTWARTE SPOTKANIE KLUBU RODZICA

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Edukacja
POROZUMIENIE SZKÓŁ GDAŃSKICH / NARADA OBYWATELSKA O EDUKACJI NOOE Z UDZIAŁEM MŁODZIEŻY Z POMORSKICH SZKÓŁ ORAZ ZAPROSZONYCH GOŚCI.

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
INICJATYWA OBYWATELSKA CHCEMY CAŁEGO ŻYCIA!, STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYM I FUNDACJA SYNAPSIS/ DEBATA:SAMORZECZNICTWO I SAMOSTANOWIENIE OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI / W CYKLU: 3 DEBATY O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI NA 30-LECIE

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKI / KAWA Z URZĘDASEM, ROZMOWY Z EKSPERTAMI BUDŻET OBYWATELSKI

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Edukacja
POZYTYWNE INICJATYWY / WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY GRA O NIEPODLEGŁOŚĆ

11:00 - 13:00 Solidarność Codziennie w Strefie Społecznej przy Sali BHP
WARSZTATY: DIALOG CODZIENNIE
Zarejestruj sięWARSZTATY

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
MIASTO WSPÓLNE / PANEL DOT. PARTYCYPACJI SPOŁECZNEJ W PLANOWANIU

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

11:30 - 12:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA HOSPICYJNA / SPOTKANIE Z BAJKĄ

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA WSPÓLNOTA NADZIEI / PREZENTACJA FARMY ŻYCIA - OŚRODKA DLA DOROSŁYCH OSÓB Z AUTYZMEM

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Kultura
GDAŃSKIE STOWARZYSZENIE AGROTURYZMU

11:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

11:30 - 12:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY Z ROBIENIA BIUTERII I WYPALANIA W DREWNIE

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Scena Mała
FUNDACJA WSPIERANIA INTEGRACJI WIETNAMCZYKÓW / KURS TAŃCA WIETNAMSKIEGO

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BUDOWIE POMNIKA

11:30 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA SYNAPSIS / POKAZ FILMU W GOGLACH VR O DOROSŁYCH OSOBACH Z AUTYZMEM / M. WRONISZEWSKA

11:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FRONT EUROPEJSKI / NOWY PROGRAM BUDOWY ZAUFANIA SPOŁECZNEGO

11:30 - 12:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DOKUMENTALNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA AERIS FUTURO / EKO-KĄCIK DLA DZIECI

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA ROZWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ / LUBUSKIE DEBATY SZKOLNE - PROJEKT, KTÓRY WARTO REPLIKOWAĆ - PREZENTACJA

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / DZIEŃ PLATFORMY CSR - ZAKUPY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNE / MAJA KURANT

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / JAK PRZEPRACOWAĆ TRUDNĄ HISTORIĘ? POJEDNANIE POLSKO-ŻYDOWSKO-NIEMIECKIE.

12:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY KOLOROWE PRZYPINKI I ZRÓB SOBIE ZEGAR

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA BARBARY ŚREDNIAWY / CAŁODZIENNE ANIMACJE

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
KOBIETY WĘDROWNE WE WSPÓŁPRACY Z PORT

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
KOBIETY WĘDROWNE / INTEGRACJA PRZEZ EDUKACJĘ

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / POLSKI CUD TRANSFORMACJI / ALEKSANDRA ŁASZEK, PATRYK WACHOWIEC

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA FENOMEN / PREZENTACJA WOONERFÓW

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA PRACOWNIA BADAŃ I INNOWACJI SPOŁECZNYCH STOCZNIA

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ I OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Równość
FUNDACJA AKCEPTACJA / RODZINNY INSTRUKTAŻ PIERWSZEJ POMOCY

12:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
TYGODNIK POWSZECHNY

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BOHATERACH SIERPNIA

12:30 - 13:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA UBAN FORMS / PREZNTACJA PROJEKTÓW

12:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Równość
POLSKA UNIA SENIORÓW

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / ŚWIAT NIE ZMIENI SIĘ SAM, JAK POMAGAĆ EFEKTYWNIE? - WYKŁAD

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
INICJATYWA 30. ROK WOLNOŚCI / WARTOŚCI DEMOKRATYCZNE - CZY CZASY ICH DEWALUACJI?

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA HOSPICYJNA / WYKŁAD /WARSZTATY SOKOTERAPIA

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE 61 / GRA "WYNEGOCJUJ NAM UNIĘ"

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
PROJEKT SERCE OD SERCA / PROFILAKTYKA RAKA PIERSI - PANEL INFORMACYJNY, WARSZTATY SZYCIA TOREBEK NA DRENY DLA PACJENTÓW PO MASTEKTOMII

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
GALERIA SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANA MEWKA / PROJEKTY SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANE

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
FRONT EUROPEJSKI, RESPUBLICA / JAK BOTY NAS OSZUKUJĄ
Język Migowy

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / ZNACZENIE GOSPODARKI MORSKIEJ DLA MIASTA / KPT MARCIN GŁOŚKIEWICZ

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / SPOTKANIE AUTORSKIE - ANDRZEJ SARAMONOWICZ / JOANNA ELLMANN

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Edukacja
SPOTKANIE MŁODZIEŻY GDAŃSKICH SZKÓŁ Z PANIĄ KRYSTYNĄ STARCZEWSKĄ I ZESPOŁEM KONWERSATORIUM DOŚWIADCZENIE I PRZYSZŁOŚĆ 3.0.

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKA FUNDACJA INNOWACJI SPOŁECZNEJ/ DOM SĄSIEDZKI JAK ZMIENIAĆ DZIELNICE ZE SPOŁECZNOŚCIĄ LOKALNĄ- OPEN SPACE: REWITALIZACJA, MŁODZIEŻ / STREETWORKING, LOKALNY PATRIOTYZM, PRACA Z RODZINĄ

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA KRAJOBRAZY / OGRÓD TO TEŻ DOM - WYKŁAD

13:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Równość
STOWARZYSZENIE KOBIETA NA PLUS / TWORZENIE LAPBOOKA -CIEKAWOSTKI O KOBIETACH, PRAWACH OBYWATELSKICH, PRAWACH KOBIET.

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
INICJATYWA MIASTO / PREZENTACJA PROJEKT PARKU ŚWIĘTOPEŁKA

13:30 - 15:00 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA PRACOWNIA BADAŃ I INNOWACJI SPOŁECZNYCH STOCZNIA

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
ZWIĄZEK STOWARZYSZEŃ BANK ŻYWNOŚCI W TRÓJMIEŚCIE / WARSZTAT EDUKACJI EKONOMICZNEJ

14:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / WARSZTATY TWORZENIA ZINA / MATEUSZ FLONT

14:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
GALERIA SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANA MEWKA / SZYCIE PERFORMATYWNE MINI PARAWANÓW PLAŻOWYCH

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE GRUPA ARTYSTYCZNA TERAZ POLIŻ / HAPPENING

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / SPOTKANIE Z BUDOWNICZYMI

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA WSPIERANIA INTEGRACJI WIETNAMCZYKÓW

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Integracja
KOBIETY WĘDROWNE WE WSPÓŁPRACY Z PORT

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Demokracja
KOD / RÓŻNORODNOŚĆ KULTUR - MNIEJSZOŚCI NARODOWE I ETNICZNE ZAMIESZKUJĄCE POMORZE

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
STOWARZYSZENIA DLA SIEDLEC / WARSZTATY RĘKODZIEŁA

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
PSONI/ SPOTKANIE Z SELF ADWOKATAMI PSONI

14:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA STABILO / WARSZTAT AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Równość
FUNDACJA AKCEPTACJA / TRANS-PRACA INKLUZYWNIE. PROJEKT WSPARCIA DLA MŁODYCH OSÓB TRANS NA RYNKU PRACY W OPARCIU O WDROŻONĄ INNOWACJĘ SPOŁECZNĄ - WYKŁAD

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA RZOWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ / PROJEKCJA FILMU ZDARZYŁO SIĘ TYLKO W POLSCE

14:30 - 15:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / KONKURSY DLA DZIECI I QUIZ O ZABYTKACH GDAŃSKA

14:30 - 15:30 Strefa Społeczna | Scena Mała
KULTURA LIBERALNA / PRZESZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEGO LIBERALIZMU

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA BIAŁORUSKI DOM

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

15:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA AERIS FUTURO / EKO-KĄCIK DLA DZIECI

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
INICJATYWA 30. ROK WOLNOŚCI / 30. ROK WOLNOŚCI... CO DALEJ?

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna| Lokalność
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO

15:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / ŁAPACZ SNÓW - WARSZTATY

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / CHODŹ ZOBACZYĆ JAK MIESZKAMY - SPACER ZE STREETWORKERAMI

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
FUNDACJA GDAŃSKA/ CZY WARTO POMAGAĆ?
JęzykMigowy

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BOHATERACH SIERPNIA

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA NASZ WYBÓR

15:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Integracja
KOBIETY WĘDROWNE / INTEGRACJA PRZEZ KULTURĘ

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA PRACOWNIA BADAŃ I INNOWACJI SPOŁECZNYCH STOCZNIA

15:00 - 15:30
FUNDACJA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

15:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE DLA ZIEMI

15:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY Z ROBIENIA BIUTERII

15:30 - 16:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA ROZWOJU LOKALNEGO PARASOL

15:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ WYSTAWA KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

15:30 - 16:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DLA DOROSŁYCH NAGRODZONYCH PODCZAS III EDYCJI FESTIWALU WRAŻLIWEGO

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / DZIEŃ PLATFORMY CSR - SAVOIR VIVRE WZGLĘDEM OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI / RAFAŁ LIS

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Scena Mała
FUNDACJA INSTYTUT SPRAW PUBLICZNYCH / SOLIDARNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ - JAK TRAKTUJMY UCHODŹCZYNIE I UCHODŹCÓW

16:00 - 18:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA NOWOCZESNA POLSKA / CZYTELNIA WOLNYCH LEKTUR

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Demokracja
STO LAT GŁOSU KOBIET / DEMOKRACJA RODZAJU ŻEŃSKIEGO, CZYLI JAKA?

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Edukacja
DYSKUSJA POŚWIĘCONA HISTORII OBRAD I USTALEŃ OKRĄGŁEGO STOŁU W PODSTOLIKU NAUKI, OŚWIATY I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
INICJATYWA OBYWATELSKA CHCEMY CAŁEGO ŻYCIA!, STOWARZYSZENIE POMOCY OSOBOM AUTYSTYCZNYM I FUNDACJA SYNAPSIS / OTWARTE SPOTKANIE INTEGRACYJNE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI I ICH RODZIN

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
TRÓJMIEJSKI ALARM SMOGOWY / PREZENTACJA

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

16:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA PROJEKTY EDUKACYJNE / NIE DAJ SIĘ ERYSTYCE. JAK BRONIĆ SIĘ PRZED NIEUCZCIWĄ ARGUMENTACJĄ?

16:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

16:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / MEHNDI - WARSZTATY

16:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA / POKAZ FILMU ,,6... 5... 4... 3... NA ULICY

16:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Hala Debat
TYGODNIK POWSZECHNY / TRZYDZIESTOLECIE. ROZDZIAŁ Z ŻYCIA
JęzykMigowy

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
STOWARZYSZENIE CZASU KULTURY

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY / FILMY W DRODZE

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
STOWARZYSZENIE BOMIASTO / DEBATA/WARSZTATY O POOSTULATACH DOT. KLIMATU

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Równość
POLSKA UNIA SENIORÓW

16:30 - 17:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

17:00 - 17:30 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

17:00 - 19:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI / PREZENTACJA FILMÓW Z SERII KOCHAM SIĘ BUDZIĆ - MIŁOŚĆ NA WÓZKU I KRÓLOWA LECHII

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / FIZYCZNE DOŚWIADCZENIE SPOŁECZNOŚCI. ZATAŃCZYMY?

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / PODRÓŻOWANIE - WOLONTARIAT ZAGRANICZNY

17:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / ROLA MEDIÓW W KRYZYSIE DEMOKRACJI

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

18:30 - 19:30 Strefa Społeczna | Hala Debat
SPOTKANIE WOKÓŁ KSIĄŻKI: "LECH WAŁĘSA I LESZEK BALCEROWICZ. WYGRAĆ WOLNOŚĆ"
SPOTKANIE JęzykMigowy

21:00 - 22:30 Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: ZIMNA WOJNA

22:30 - 00:15 Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: WAŁĘSA CZŁOWIEK Z NADZIEI

4 czerwca


Przy sali BHP | Kino plenerowe, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6
FILM: WAŁĘSA CZŁOWIEK Z NADZIEI

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
ORKIESTRA PANA PREZYDENTA -WOLONTARIUSZE TORUŃ / CAŁODNIOWE ANIMACJE

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA OPARCIA SPOŁECZNEGO ALEKSANDRY / CAŁODNIOWE SPOTKANIA

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA PONAD PRZESZKODAMI / CAŁODNIOWE WYSTAWY, PREZENTACJE

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA SPOŁECZNIE BEZPIECZNI / CAŁODNIOWE WARSZTATY, ZABAWY DLA DZIECI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
POMORSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI / ZROZUMIEĆ NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ - WARSZTAT / KATARZYNA KAŁDUŃSKA

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY Z ROBIENIA BIUTERII

10:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / WSPÓLNE ŚNIADANIE

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / PORANNE ODPOWIEDZIALNE ROMOWY PRZY KAWIE

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE MORENA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
SIEĆ OBYWATELSKA WATCHDOG POLSKA / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
OBYWATELE RP / CAŁODZIENNE AKTYWNOŚCI

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / JAK PRZEPRACOWAĆ TRUDNĄ HISTORIĘ? POJEDNANIE POLSKO-ŻYDOWSKO-NIEMIECKIE.

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE NOWY PORT SZTUKI

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Kultura
TYGODNIK POWSZECHNY

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓŁDZIELNiA

10:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FUNDACJA EDUKACJA DLA DEMOKRACJI / GRA EDUKACYJNA DEMOCRACY CAKE

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Demokracja
ONET.PL / PROGRAM ONET RENATY KIM NA ŻYWO

10:00 - 11:00 Strefa Społeczna | Edukacja
PREZENTACJA "RAPORTU O SKUTKACH WPROWADZANEJ PRZEZ OBECNE WŁADZE OŚWIATOWE REFORMY POLSKIEGO SYSTEMU EDUKACJI KONWERSATORIUM DOŚWIADCZENIE I PRZYSZŁOŚĆ 3.0.

10:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKIE CENTRUM PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ / PORADNICTWO DLA RODZICÓW

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
KONGRES RUCHÓW MIEJSKICH / PREZENTACJE I DEBATA

10:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Integracja
CZAS KULTURY

10:00 - 10:30
CENTRUM WSPARCIA IMIGRANTÓW I IMIGRANTEK

10:00 - 10:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA BIAŁORUSKI DOM

10:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

10:30 - 11:30 Strefa Społeczna| Lokalność
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO

10:30 - 11:00 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA EMIC

11:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DOKUMENTALNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna| Lokalność
FUNDACJA PRACOWNIA BADAŃ I INNOWACJI SPOŁECZNYCH STOCZNIA

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / CHODŹ ZOBACZYĆ JAK MIESZKAMY - SPACER ZE STREETWORKERAMI

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / PAKUJĘ DO SWOJEGO - WARSZTATY SZYCIA WORECZKÓW / ALICJA ŻARKIEWICZ

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

11:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

11:00 - 11:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / PORTAL EDUKACYJNY / PIOTR OSĘKA, AGATA STREMECKA

11:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKU, WYDZIAŁ ROZWOJU SPOŁECZNEGO, GRA WIEDZY O GDAŃSKU Z NAGRODAMI DLA NAJMŁODSZYCH

11:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ WYSTAWA KWIATY DLA GDAŃSKA

11:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
URZĄD MIEJSKI W GDAŃSKI / KAWA Z URZĘDASEM, ROZMOWY Z EKSPERTAMI BUDŻET OBYWATELSKI

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNI / DYSKUSJA NA TEMAT RAD DZIELNIC

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
PSONI/ WARSZTATY/SPOTKANIE Z ZESPOŁEM MIESZKAŃ WSPOMAGANYCH PSONI

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

11:00 - 12:00 Strefa Społeczna | Równość
FUNDACJA AKCEPTACJA / RODZINNY INSTRUKTAŻ PIERWSZEJ POMOCY

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA WSPÓLNOTA NADZIEI / PREZENTACJA FARMY ŻYCIA - OŚRODKA DLA DOROSŁYCH OSÓB Z AUTYZMEM

11:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
PROJEKT SERCE OD SERCA / PROFILAKTYKA RAKA PIERSI - PANEL INFORMACYJNY, WARSZTATY SZYCIA TOREBEK NA DRENY DLA PACJENTÓW PO MASTEKTOMII

11:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY Z ROBIENIA BIUTERII

11:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓŁDZIELNIA

11:30 - 13:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / LEGENDY O ZABYTKACH GDAŃSKICH / PROF. ANDRZEJ JANUSZAJTIS

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BUDOWIE POMNIKA

11:30 - 12:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
ZIELONE MAZOWSZE / ZNACZENIE RUCHU PIESZEGO

11:30 - 13:00 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA WSPIERANIA INTEGRACJI WIETNAMCZYKÓW

11:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna| Lokalność
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

12:00 - 12:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / "MITY TRANSFORMACJI"

12:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
GDAŃSKA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA / ZAJĘCIA PLASTYCZNE

12:00 - 13:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
STOWARZYSZENIE 61 / GRA "WYNEGOCJUJ NAM UNIĘ"

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Kultura
GDAŃSKIE STOWARZYSZENIE AGROTURYZMU

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BOHATERACH SIERPNIA

12:30 - 13:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
SPOŁECZNY RZECZNIK PIESZYCH BYDGOSZCZ / KATALOG DOBRYCH PRAKTYK

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
STOWARZYSZENIE OTWARTE KLATKI / ŚWIAT NIE ZMIENI SIĘ SAM, JAK POAMAGAĆ EFEKTYWNIE? - WYKŁAD

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
FUNDACJA HOSPICYJNA / DOBRE PRAKTYKI PROJEKTOWE, ROZWÓJ PÓL NADZIEI NA POMORZU - WYKŁAD

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna| Lokalność
POMORSKA SIEĆ CENTRÓW ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

13:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE/ DIALOG CODZIENNIE - WARSZTATY / AGATA URBANIK

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / PATRYCJUSZKI CZYTAJĄ LEGENDY

13:00 - 13:30 Strefa Społeczna | Demokracja
LIBERTE! / "BURZENIE POLSKIEGO KOŚCIOŁA" SPOTKANIE AUTORSKIE Z PROF. PIOTREM AUGUSTYNIAKIEM Z UDZIAŁEM LESZKA JAŻDŻEWSKIEGO

13:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA WSPIERANIA INTEGRACJI WIETNAMCZYKÓW

13:00 - 14:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

13:00 - 15:00 Solidarność Codziennie w Strefie Społecznej przy Sali BHP
WARSZTATY: DIALOG CODZIENNIE
Zarejestruj sięWARSZTATY

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Kultura
GDAŃSKIE STOWARZYSZENIE AGROTURYZMU

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Scena Mała
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM / TEATR AKADEMIA SENIORA MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ

13:30 - 14:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE GRUPA ARTYSTYCZNA TERAZ POLIŻ / HAPPENING

13:30 - 15:30 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FUNDACJA ZMIAN SPOŁECZNYCH KREATYWNI / WARSZTATY Z PLANOWANIA MIEJSC UNIWERSALNYCH

13:30 - 14:30 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna| Lokalność
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO

14:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / WARSZTATY KRAWIECKIE - KOBIETY WĘDROWNE

14:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
REGIONALNE CENTRUM WOLONTARIATU W GDAŃSKU / JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM? PUNKT PORADNICTWA

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY KOLOROWE PRZYPINKI

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA ROZWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ / NOWA EDUKACJA SAMORZĄDOWA DLA SZKÓŁ - LEKCJA POKAZOWA

14:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Kultura
STOWARZYSZENIE DLA ZIEMI

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
STOWARZYSZENIE NASZ GDAŃSK / KONKURSY DLA DZIECI I QUIZ O ZABYTKACH GDAŃSKA

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Demokracja
FOR / "WOLNE SĄDY I RZĄDY PRAWA" - PANEL DYSKUSYJNY

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / SPOTKANIE Z BUDOWNICZYMI

14:00 - 14:30 Strefa Społeczna | Edukacja
O SZTUCE JAKO PRZESTRZENI WOLNOŚCI, RÓWNOŚCI I DEMOKRACJI. PROWADZĄCY: MŁODZIEŻ ZE SZKÓŁ PROGRAMÓW INDYWIDUALNYCH.

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
14:00 - 15:00 PSONI/ SPOTKANIE Z SELF ADWOKATAMI PSONI

14:00 - 15:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
ZRZESZENIE KASZUBSKO POMORSKIE / KASZUBSKI WYSTĘP W WYKONANIU DZIECI Z PRZEDSZKOLA NR 60 W GDAŃSKU

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY

14:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Równość
JEKT FUNDACJA AKCEPTACJA / PSYCHOLOGIA W ZAWODACH POMOCOWYCH - PRO WSPARCIA DLA KOBIET WDRAŻANY W RAMACH PROGRAMU WZMOCNIONE - WYKŁAD

14:30 - 15:00 Strefa Społeczna | Integracja
KOBIETY WĘDROWNE WE WSPÓŁPRACY Z UP FOUNDATION

14:30 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / CHODŹ ZOBACZYĆ JAK MIESZKAMY - SPACER ZE STREETWORKERAMI

15:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / JAK SIĘ DOGADAĆ? MEDIACJE SPOŁECZNE

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Hala Debat
HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA / PRAWO KAŻDEGO DO DOBREGO PAŃSTWA

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Scena Mała
FUNDACJA INSTYTUT WSPÓLNOT OBYWATELSKICH / KIEDY SIĘ KOŃCZY WSPÓLNOTA. HENRYKA SIENKIEWICZA PRZESTROGI DLA POTOMNYCH

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓLNOTA GDAŃSKA

15:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA NOWOCZESNA POLSKA / CZYTELNIA WOLNYCH LEKTUR

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Demokracja
SEKTOR PUBLICZNY - POTRZEBA GENERALNEGO REMONTU? - PANEL DYSKUSYJNY

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
SPOŁECZNY KOMITET BUDOWY POMNIKA POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW 1970 / FILM O BOHATERACH SIERPNIA

15:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Edukacja
SPOTKANIE RUCHÓW NIEFORMALNYCH I ORGANIZACJI

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Rozwój Społeczny
FUNDACJA INICJATYW SPOŁECZNO-KULTURALNYCH FORUM/ KĄCIK LEGENDY GDAŃSKIE CZYTANE PRZEZ SENIORKI W STROJACH Z EPOKI- RYSUNKI DO TEKSTU DZIECI

15:00 - 15:30 Strefa Społeczna | Integracja
FUNDACJA NASZ WYBÓR

15:00 - 16:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

15:30 - 17:00 Strefa Społeczna| Lokalność
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA

15:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Wsparcie społeczne
TOWARZYSTA POMOCY IM. ŚWIĘTEGO BRATA ALBERTA / WARSZTATY KOLOROWE PRZYPINKI

15:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Kultura
FUNDACJA WSPÓŁDZIELNIA

15:30 - 16:30 Strefa Społeczna | Integracja
DOM OTWARTY

15:30 - 16:30 Strefa Społeczna | Równość
FUNDACJA AKCEPTACJA / RODZINNY INSTRUKTAŻ PIERWSZEJ POMOCY

16:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Zrównoważony rozwój
FUNDACJA ZOSTAW SWÓJ ŚLAD / POKAZ FILMÓW DLA DOROSŁYCH NAGRODZONYCH PODCZAS III EDYCJI FESTIWALU WRAŻLIWEGO

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna| Lokalność
TOWARZYSTWO DOM UPHAGENA

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / WARSZTATY ZERO WASTE (UP FOUNDATION WE WSPÓŁPRACY Z 2PI GROUP I ZUT)

16:00 - 16:30 Strefa Społeczna | Demokracja
WARSZTAT EKOLOGICZNY / OLGA ŁABENDOWICZ

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Biblioteka
FUNDACJA BARBARY ŚREDNIAWY / CAŁODZIENNE ANIMACJE

16:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
CZAS KULTURY

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

16:00 - 17:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
UP FOUNDATION / WARSZTATY FOTOGRAFICZNE - CAMERA OBSCURA / DOROTA OZA-KARECKA

16:30 - 17:30 Strefa Społeczna | Hala Debat
DOM OTWARTY / FILMY W DRODZE - W PŁOMIENIACH

16:30 - 17:00 Strefa Społeczna | Kultura
IGERSGDAŃSK

16:30 - 18:00 Strefa Społeczna | Równość
DOM SĄSIEDZKI NA BISKUPIEJ / WAGA / O CO CHODZI Z TĄ RÓWNOŚCIĄ? - DEBATA

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Solidarność codziennie
SOLIDARNOŚĆ CODZIENNIE / FIZYCZNE DOŚWIADCZENIE SPOŁECZNOŚCI - POZWÓL SOBIE ODPOCZĄĆ!

17:00 - 17:30 Strefa Społeczna | Prawa człowieka
FUNDACJA POJEDNANIE / INICJATYWA KONFERENCJI PRZYJAŹNI POLSKO-NIEMIECKIEJ Z OKAZJI 80 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU.

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Ruchy miejskie
FORUM ROZWOJU AGLOMERACJI GDAŃSKIEJ / PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
TOWARZYSTWO EDUKACJI ANTYDYSKRYMINACYJNEJ

17:00 - 18:00 Strefa Społeczna | Integracja
INTERWENCJA PRAWNA




---

Szczegółowy program na stronie internetowej obchodów: http://2019gdansk.pl w zakładce STREFA SPOŁECZNA

Zapraszają:
Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre, Fundacja Gdańska, @Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych GROP, Organizacje społeczne. To działa

---

GŁÓWNE WYDARZENIE | Święto Wolności i Solidarności #obchodygdansk
WWW | https://2019gdansk.pl/

Przeczytaj także

Opinie (5) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni