stat
PATRONAT

Strefa Smaków Food Trucków (3 opinie)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Rusza wyjątkowo smaczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku! Odwiedźcie Strefę Smaków Food Trucków wspomagając przy tym Orkiestrę!

maj 21-23

piątek - niedziela

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
bilety 600 zł
cze 25-27

piątek - niedziela, godz. 17:00

Gdynia
Co? Strefa Smaków Food Trucków w ramach 28. Finału WOŚP
Kiedy? 12.01.2020 r.
O której? 14:00-21:00
Gdzie? teren przy ECS (przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni)

Już 12 stycznia rusza 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świąteczej Pomocy w Gdańsku. Szykuje się prawdziwa kulinarna uczta - Strefa Smaków Food Trucków! Przy Bramie Stoczniowej staną wyjątkowe food trucki, w których smacznie zjecie i naładujecie baterie na korzystanie z atrakcji przewidzianych w programie imprezy WOŚP!

Czy jest coś lepszego od niesienia pomocy potrzebującym? Z okazji 28. Finału, WOŚP zorganizuje zbiórkę na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej! Zbierzmy się wszyscy razem i pokażmy światu, że warto pomagać! Na zakończenie finału rozbłyśnie gwiazdka do nieba. By doczekać do tego momentu warto odwiedzić Strefę Smaków Food Trucków i naładować energię jedząc pyszności z mobilnych restauracji! To obowiązkowy punkt programu Finału WOŚP!

Mamy też cudowną wiadomość! To będzie wyjątkowa edycja Strefy Smaków! Z każdej sprzedanej porcji, food trucki przeznaczą jedną złotówkę na poczet zbiórki WOŚP. Razem możemy więcej!

Mobilne restauracje od wielu lat gromadzą rzeszę smakoszy i sympatyków jedzenia w duchu "slow". Goście wydarzenia mają okazję spróbować dań z różnych stron świata. Pojawią się reprezentanci kuchni dalekowschodnich, dania amerykańskie czy różnego rodzaju klasyki jak frytki belgijskie czy kultowe zapiekanki.

Zapraszamy na Strefę Smaków Food Trucków w Gdańsku w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekamy na Was w niedzielę, 12 stycznia od godziny 14:00 do 21:00. Spotykamy się na terenie przy ECS, przed wejściem głównym i przy Bramie Stoczni.

Opinie (3) 2 zablokowane

 • (2)

  wiadomo jakie foodtrucki będą?

  • 3 1

  • Tak te bez zgłoszenia do sanepidu

   • 2 0

  • ZAraz podam, nazwy...

   Salmonella food , brudne paluchy hot dogs ,Dirt burger , Dead stomic pizza , Amen Ramen .

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.