stat
Impreza już się odbyła

Strasznie Zakręcony Halloween

Przerażająca sesja zdjęciowa w trumnie na cmentarzysku, upiorne malowanie twarzy, mroczne dekoracje i konkursy ze strasznymi nagrodami. Na takie atrakcje rodem z koszmaru mogą liczyć goście koła widokowego AmberSky w ostatnią sobotę miesiąca, 28 października, podczas Strasznie Zakręconego Halloween.

w każdy poniedziałek (od 24.01 do 28.02.2022), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
maj 8

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 59 zł
Kup bilet
Piekielny Tydzień
Od środy, 25 października, "gęsią skórkę" u mieszkańców i turystów Gdańska wywoła przerażająca Halloweenowa oprawa AmberSky. Wszechobecne pajęczyny z pająkami, dynie, nagrobki i inne upiorne ozdoby wprowadzą gości koła w mroczny klimat Halloween. Dodatkowo, w tym ostatnim tygodniu miesiąca, wszystkie gondole AmberSky zamienią się w "kabiny grozy" z muzyką rodem z horroru. Samo koło podświetlone zostanie na krwisty czerwony kolor, a mroczny nastrój podkreśli klimatyczna muzyka. W "Piekielnym Tygodniu" na wszystkich oczekujących na przejazd kołem czeka atrakcja specjalna - cmentarzysko z drewnianą trumną! Każdy, kto kupi bilet na AmberSky będzie mógł zrobić sobie przerażające zdjęcie.

Zakręcone Halloween - ostatnia sobota października
W ostatnią sobotę miesiąca, 28 października, goście AmberSky przeżyją wieczór rodem z filmu grozy. W godz. 18-23 na drewnianym tarasie przed kołem widokowym straszyć będą czarownice z AmberSky, które poczęstują przybyłych gości diabelnie słodkimi łakociami.

By jeszcze bardziej podkreślić Halloweenowy klimat, do cmentarzyska i trumny przed gondolami AmberSky dodane zostaną przerażające rekwizyty, m.in. kapelusze czarownicy, peleryny, diabelskie rogi, miotły, czaszki i rozmaite maski. Każdy, kto w ten wyjątkowy wieczór kupi bilet na AmberSky, w oczekiwaniu na przejazd może zrobić sobie wyjątkowo straszne zdjęcie.

Dodatkowo,
również po zakupie biletu na przejazd kołem, w ogrzewanym namiocie przed AmberSky będzie można zrobić sobie upiorny Halloweenowy makijaż twarzy. Na wszystkich uczestników Halloween czekają konkursy z przerażającymi nagrodami.

"Na Strasznie Zakręcone Halloween z AmberSky zapraszamy małych i dużych. Wszystkich, którzy liczą na niezapomniane emocję, adrenalinę i "gęsią skórkę"" - mówi Anna Barbasiewicz - rzecznik prasowy firmy SkyWheels, właściciela AmberSky. Warto przyłączyć się do zabawy! Każdy, kto w Halloween odwiedzi AmberSky w strasznej stylizacji i charakteryzacji otrzyma 10% zniżki na przejazd kołem.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    28 zł
  • Bilet ulgowy
    18 zł
bilet normalny - 28 zł
bilet ulgowy - 18 zł
(dzieci do 1,40 m wzrostu)
Wynajem gondoli VIP - 250 zł

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.