stat
Wydarzenie już się odbyło

Stolik Wolności IV - Andrzejkowy (4 opinie)

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny Stolik Wolności. Spotykamy się ponownie w Gdyni na plaży koło placu zabaw .

Kilka kwestii organizacyjnych:

Główne założenia:
Naszą misją jest odkłamywanie medialnej propagandy, mamy dość kłamstw i zastraszania nas wszystkich. Chcemy uświadomić ludziom, że nie musimy żyć w ciągłym strachu, a decyzje o ograniczaniu naszej wolności są absurdalne i bezprawne.
Nie zgadzamy się na blokowanie gospodarki, analizujemy fakty, nie poddajemy się terrorowi zarządzania strachem. Edukujemy każdego, kto zechce z nami porozmawiać. Chcemy aby nasza inicjatywa zainspirowała ludzi w całej Polsce do podobnych działań. Musimy się spotykać w realnym świecie i działać w jednym celu.
Takie spotkania dają mega pozytywną energie do działania, co jest zbawienne w dzisiejszych przesiąkniętych strachem czasach. Musimy otaczać się ludźmi którzy wierzą, że możemy poprzez konkretne działanie realnie wpłynąć na obecną sytuację. Bo dokładnie tak jest, możemy i to zrobimy!

Jedzenie
Każdy, kto chce się dołączyć do Stolika może zamówić sobie jedzenie z ulubionej knajpki. Przynosimy również najróżniejsze przekąski. Nie mamy przygotowanego menu, obiadek jest spontaniczny. Co na nim będzie zależy od tego co wspólnie przyniesiemy i zamówimy
Nie przynosimy paluszków bo mamy ich mnóstwo. Ograniczmy plastik. Jak ktoś przyniesie ciasteczka, to poprosimy także jakąś miseczkę:)

Miejsca siedzące:
Stoły i kilkanaście foteli zapewniamy my

Kultura:
Zachowujemy się kulturalnie, nie skandujemy haseł przeciwko jakiejkolwiek partii politycznej - jesteśmy mądrymi ludźmi otwartymi na świat. Nie dajemy się sprowokować ludziom którzy nas nie rozumieją, staramy się do nich dotrzeć zachowując spokój.

Oprawa graficzna:
Zachęcamy aby każdy przyniósł transparenty, mile widziane treści wolnościowe, bez akcentów politycznych.

Przemówienia:
Jeśli chcesz powiedzieć kilka słów podczas naszego stolika, skontaktuj się z nami wcześniej poprzez e-mail lub wiadomość na FB.

Dobrowolne wsparcie:
Działamy na własną rękę, nie mamy sponsorów a to co robimy płynie prosto z serducha. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy.

Gadżety:
Na Stoliku będą dostępne przypinki i naklejki na samochód. Za co łaska - na kolejne jeszcze bardziej ciekawe "propagandowe" przedmioty. Pokaż mniej

Opinie (4)

 • Do psychiatry idźcie, albo pod dom Thuska.

  30 mld. rocznie vatu znikało za czasów po psl. tak Polskę rozsprzedawali też

  • 10 9

 • Protest

  Ja też zrobię sobie protest Stop aborcji i przejdę się z kościołami po dzielnicach gdyni

  • 3 6

 • Bardzo

  Bardzo fajna inicjatywa. Koniec z propagandą epidemii

  • 3 2

 • Oni

  Pandemia jest,zaraza panuje,One to wiedzo i Oni to rozumio

  • 2 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.