stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Stoczniuj, Leżakuj, Dokuj: Artur Sychowski

15 listopada odbędzie się fortepianowy koncert Artura Sychowskiego w Klubie B90, na scenie przygotowanej dla publiczności w centralnej części klubu. Publiczność słucha muzyki na 300 leżakach rozlokowanych z czterech stron sceny. Akustyka sali wsparta nagłośnieniem. Do tego efekty świetlne oraz specjalny program Chillout Impression zaprezentowany przez artystę. Tego nie można przegapić!

Relacja z imprezy

Recital fortepianowy

paź 24

środa, godz. 18:00

Wstęp wolny
bilety 18 zł
Kup bilet

ARTUR SYCHOWSKI (ARTur)
Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia. Koncertował w wielu krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji, Litwie, Polsce i na Malcie.

Laureat prestiżowych konkursów fortepianowych: Międzynarodowego Konkursu Muzycznego The Muse we Firze (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Concours Musical de France w Paryżu (I miejsce), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Free Style w Bernie (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Malty Malta International Music Competition w Valletcie (I miejsce), Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Kaliningrad Jazz City w Kaliningradzie (I miejsce i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Chopin i Kompozytorzy Rosyjscy w Siedlcach (nagroda główna i nagroda specjalna), Międzynarodowego Konkursu Fortepianowego im. Fryderyka Chopina w Wilnie (IV miejsce).

Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce, Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Wejherowa i wielu innych organizacji pozarządowych, m.in. Lions Club Amber, Poczty Polskiej, Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci Najbardziej Uzdolnionych oraz Funduszu Pomocy Młodym Talentom Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich.
Uhonorowany licznymi nagrodami, m.in: Nagrodą Ministra Kultury Rosji, Nagrodą Prezydenta Miasta Wejherowa, Nagrodą Wójta Gminy Wejherowo, Nagrodą im. Mikołaja Kopernika.

Muzyk wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej jak i improwizowanej. Solista, akompaniator, kompozytor. Grał na najdłuższym fortepianie na świecie. Autor muzyki do filmu Centrum Świętego Jana, emitowanego w TVP Kultura, do filmu sferycznego Sopot Beyonce, do spektaklu teatralnego Ożenek oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce. Kompozytor Hymnu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Wejherowie.

www.artursychowski.com
facebook.com/artursychowskiofficial

Bilety:
25 zł ilość ograniczona
www.tickets.soundrive.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  25 zł
Bilety w cenie 25 zł do nabycia:
* online na tickets.soundrive.pl
* w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • muzyka poważna , muzyka chóralna
  paź 22
  poniedziałek, g. 19:00
  Gdynia, Kościół Św. Antoniego Padewskiego
  Muzyka na Wzgórzu
 • muzyka poważna
  paź 23
  wtorek, g. 18:00
  Gdańsk, Politechnika Gdańska
  Francuskie impresje
 • muzyka poważna
  paź 24
  środa, g. 18:00
  Gdańsk, Akademia Muzyczna
  Recital fortepianowy
 • recital , muzyka poważna
  paź 25
  czwartek, g. 19:00
  Gdańsk, Ratusz Staromiejski
  Dina Yoffe

Najczęściej klikane (7 dni)