stat
Impreza już się odbyła

Stoczniowy zielnik literacki

Warsztaty pokażą, jak do zebranych z otoczenia ziół i kwiatów wykonać własne, oryginalne i niepowtarzalne, opisy. Rośliny włożymy do zeszytu, a następnie sprawdzimy, z czym się kojarzą, jakie myśli i wrażenia przywołują, jakie mają historie. Przyroda jest pełna życia i miło będzie czerpać z jej zasobów, dając naszym zbiorom znaczenie i propagując właściwości poszczególnych jej gatunków.

Barbara Piórkowska - pisarka, poetka, krytyczka literacka, performerka. Autorka powieści "Szklanka na pająki" (2010/2018) i prozy "Utkanki" (2014), czterech tomów poetyckich, w tym ostatniego pt. "Syberia" (2016), audiobooka poetyckiego, tekstów do piosenek (płyta "Piórko" Natalii Grzebały); współtwórczyni spektakli poetyckich i spacerów literackich. Prowadziła pracownię kreacji literackich i blogów w Pałacu Młodzieży w Gdańsku oraz warsztaty twórczego pisania m.in. na ogólnopolskim festiwalu rozwojowym dla kobiet Progressteron. ukończyła warsztaty pisania prozą, organizowane przez Wydawnictwo Czarne. Tłumaczona na język angielski, niemiecki, rosyjski i litewski. Nominowana do Nagrody Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury "Splendor Gedanensis" za rok 2010. Laureatka Nagrody Gdańskich Bibliotekarzy "Pro Libro Legendo" za rok 2010. Wielokrotna stypendystka Miasta
Gdańska i Marszałka Województwa Pomorskiego.

Informacja o biletach

Zapisy: generacjafundacja@gmail.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.