stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Stocznia dźwięku - Chór Music Everywhere

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony

Chór Music Everywhere właśnie zakończył nagrywanie swojego debiutanckiego albumu. - Płyta była naszym marzeniem już od dłuższego czasu - mówi dyrygentka zespołu, Beata Śnieg-Wądołowska. - Dzięki akcji na portalu Polak Potrafi zebraliśmy na ten cel aż 16500 zł, nie spodziewaliśmy się aż takiego sukcesu. W tej chwili jesteśmy już po sesji nagraniowej, nadszedł więc czas, by efekty przedstawić światu.Premiera debiutanckiej płyty zespołu planowana jest na jesień, materiał będzie można jednak usłyszeć na żywo już wkrótce. W niedzielę 17 czerwca Chór Music Everywhere pojawi się w Plenum, hali stoczniowej przy ul. Elektryków, przekształconej w przestrzeń kreatywno-eventową. - Zgodnie z nazwą naszego zespołu, chcemy występować w niezwykłych miejscach. Od dłuższego czasu marzył nam się występ na stoczni i w końcu nadarzyła się ku temu okazja - mówi Łukasz Jaroń, prezes Chóru.

W industrialnych, surowych przestrzeniach Plenum chór zaprezentuje zarówno utwory klasyczne, jak i zaskakujące aranżacje popowych przebojów. - Naszym znakiem rozpoznawczym jest to, że nie zamykamy się w jednym gatunku muzyki - zapowiada Śnieg-Wądołowska. - Lubimy zaskakiwać i przekraczać granice stylów. Koncert będzie wybuchową mieszanką brzmień, od Karola Szymanowskiego i Claude'a Debussy'ego po piosenki z repertuaru Marka Grechuty czy Michaela Jacksona.

Bilety na koncert "Stocznia dźwięku" do nabycia w przedsprzedaży na portalu Evenea https://stoczniadzwieku.evenea.pl oraz w miejscu koncertu na pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Więcej informacji o Chórze Music Everywhere na ich stronie internetowej i fanpage'u na
Facebooku:

www.musiceverywhere.pl
https://www.facebook.com/chormusicevery
Koncert Edukacyjny: Dźwięki z E-kranu
mar'19 11

poniedziałek, godz. 9:00, 11:15

bilety 18 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)