• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Stocznia Gdańska odkryta na nowo - spacer z Walkative!

Stocznia Gdańska jest punktem obowiązkowym wizyty w Gdańsku, dlatego zapraszamy Cię na wycieczkę Walkative! aby odkryć z nami Stocznię pełną przemian.

Dla wielu osób Stocznia Gdańska to kolebka Solidarności i symbol upadku komunizmu w Europie. Dla fanów industrialnych budynków to magiczna przestrzeń, gdzie się spotyka przemysłowa architektura końca XIX wieku, z początkiem XX wieku, gdzie relikty komunizmu przeplatają się z nowoczesną architekturą XXI wieku.
Stocznia Gdańska to miejsce, gdzie się imperializm przemieniał w kapitalizm, gdzie przemysłowe cele nazizmu przemieniały się w przemysłowe cele socjalizmu, gdzie komunizm wraz z całą żelazną kurtyną przemieniał się w wolność, gdzie brutalna ręka wolnego rynku przemieniała przestrzeń przemysłową w miejsce przedsiębiorczości, kultury i rozrywki.

Odkryj z nami magiczną cześć miasta, dzielnicę rozrywki, sztuki, historii, przemysłu i symboli. Przyjdź na wycieczkę Walkative! Odkryj Stocznię Gdańską.

Wycieczkę możesz zarezerwować tutaj.
Wiecej informacji: +48 513 875 814

Miejsce spotkania: Pomnik Poległych Stoczniowców 1970 na Placu Solidarności.
Szukajcie żółtego parasola.

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie!

Wycieczki działają w naszej formule "płacisz ile chcesz" - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina. Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji. Natomiast prosimy o niejedzenie popcornu na wycieczce.
Zapraszamy!

Informacja o biletach

Bezpłatna rezerwacja jest obowiązkowa.
Wycieczki działają w formule "płacisz ile chcesz" - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna, zbierana po wycieczce.

Opinie