stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Stanisława Celińska z zespołem - koncert Atramentowa (2 opinie)

"Atramentowa" to najnowsza płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę - piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

lis 27

sobota, godz. 19.00

Gdańsk,
bilety 40 zł
przedsprzedaż 30 zł
gru 18

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
ulgowy 12 zł
Wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

Opinie (2)

 • polecam ten koncert. (1)

  Ostatnio byłam na nim w Ostrzycach. Coś niesamowitego. Na prawdę warto. A Pani Celińska przesympatyczna.

  • 8 0

  • dragorr

   polecam również, byłęm 2 krotnie w Kaliszu i teraz w Sopocie

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.