Impreza już się odbyła
PATRONAT

Stand-up w GAMIE - Szymon Kabaciński & Pan Pawłowski + OPEN MIC

Serdecznie zapraszamy na pierwszy wieczór stand-upu w GAMIE! Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

cze 7

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 90-100 zł
Bilety wyprzedane
lip 11

sobota, godz. 19:00

Sopot,
bilety 49-149 zł
Wystąpią:

Quaint Stand-up Szymon Kabaciński - Moc życiowych doświadczeń w połączeniu z bardzo charakterystyczną twarzą i głosem tworzy obraz stand upera nietuzinkowego. Improwizator na scenie i poza nią, dał się też poznać jako prawdziwy człowiek-riposta. Jego liczne życiowe obserwacje i anegdoty od zawsze robiły furorę wśród znajomych, z czasem okazało się, że na scenie nie jest inaczej. Zwycięzca pierwszego wieczoru Łódzkiej Ligi Impro Stand-up.

Arkadiusz "Pan" Pawłowski - Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer FAME MMA, stand-uper, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń, charyzmatyczna kulka nieokiełznanego entuzjazmu i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat tegorocznej PAKI, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, Comedy Central i TVP2.

Poza gośćmi wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon - jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 058 346 41 05
lub pod adresem mailowym: gama@gak.gda.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij