stat
Impreza już się odbyła

Stand-up: Zalewski & Łaszkiewicz

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 29 maja zapraszamy Was na występ duetu, który jest gwarancją fenomenalnego wieczoru na scenie i poza nią.

lip 11

sobota, godz. 19:00

Sopot,
bilety 49-149 zł
lis 7

sobota, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 30-60 zł
przedsprzedaż 40-40 zł
Kup bilet
Wystąpią:

Harry Zalewski - Spec od one linerów, czyli żartów krótkich, ale treściwych. Harry jest obrazoburczy i bezpardonowy. Jeden z najlepszych żartopisaczy w Polsce. Po jego występie będzie się zastanawiać: "Serio, to jest ojciec trójki dzieci?" Serio, to jest ojciec trójki dzieci.

Kuba Łaszkiewicz - Najmłodszy komik w Polsce, najbardziej introwertyczny licealista na świecie. Autor dwóch powieści: "Kalesony Sokratesa" oraz "Wszystkie dziewczyny Wertera", które są powszechnie cenione przez koneserów papieru toaletowego. Trochę autystyk, trochę ciapa.

Poza gośćmi wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 29 maja w Mieście Aniołów. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

Link do sprzedaży internetowej - https://www.kupbilecik.pl/impreza-38101-standup.harry.zalewski..kuba.laszkiewicz.gdansk.html

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij