stat
Impreza już się odbyła

Stand-up: Zalewski & Łaszkiewicz

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 29 maja zapraszamy Was na występ duetu, który jest gwarancją fenomenalnego wieczoru na scenie i poza nią.

wrz 17

piątek, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 229 zł
wrz 29

środa, godz. 20:00

Gdańsk Sopot,
bilety 59 - 149 zł
Kup bilet
Wystąpią:

Harry Zalewski - Spec od one linerów, czyli żartów krótkich, ale treściwych. Harry jest obrazoburczy i bezpardonowy. Jeden z najlepszych żartopisaczy w Polsce. Po jego występie będzie się zastanawiać: "Serio, to jest ojciec trójki dzieci?" Serio, to jest ojciec trójki dzieci.

Kuba Łaszkiewicz - Najmłodszy komik w Polsce, najbardziej introwertyczny licealista na świecie. Autor dwóch powieści: "Kalesony Sokratesa" oraz "Wszystkie dziewczyny Wertera", które są powszechnie cenione przez koneserów papieru toaletowego. Trochę autystyk, trochę ciapa.

Poza gośćmi wieczoru wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 29 maja w Mieście Aniołów. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

Link do sprzedaży internetowej - https://www.kupbilecik.pl/impreza-38101-standup.harry.zalewski..kuba.laszkiewicz.gdansk.html

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.