stat
Impreza już się odbyła

Stand-up - Paweł Konkiel & Daniel Midas

Pytaliście "HALO, A GDZIE GDYNIA?!", pisaliście "Co jak co, ale do Gdańska nie pojadę Was oglądać" to zorganizowaliśmy w Gdyni, proszę bardzo. A teraz opis dla niewtajemniczonych: Takiego duetu nie było jeszcze w Gdyni! Tiktoker oraz memiarz, a przy tym świetni komicy, będą mieli przyjemność wystąpić dla Was w Nowy Harem Club. Możecie liczyć na dwie godziny znakomitej zabawy. To jak, z kim się widzimy?

gru 14

wtorek, godz. 20:00 - 22:00

Gdynia,
bilety 40 zł
Kup bilet
gru 14

wtorek, godz. 20:07

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
Daniel Midas - dwa metry śmiechu. Pochodzi z małej miejscowości, ale mieszka w Warszawie. Często komicy mówią, że ubarwiają swoje opowieści. Daniel zawsze mówi prawdę... Może prawie zawsze. Posłuchajcie i przekonajcie się sami.

Paweł Konkiel - śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. W materiale "STAN PRZEDZAWAŁOWY", pokaże męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę wrażliwego dobrego chłopaka, co to dzień dobry na klatce mówi.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.