stat
Impreza już się odbyła

Stand-up Online 2: Szumowski / Borkowski / Zalewski i inni (1 opinia)

 • piątek, 3 kwietnia
 • Lokalizacja
  Online
 • Bilety
  10 zł, w przedsprzedaży  5-8

Pierwszy stream za nami, czas zmienić kilka elementów i wrócić do Waszych domów ponownie. W tych niewesołych czasach mamy dla Was rozrywkę na żywo bez wychodzenia z domu - zapraszamy na STAND-UP ONLINE!

To już druga edycja tej, nie bójmy się tego słowa, kultowej imprezy. Na żywo przed wirtualną publicznością zaprezentują się topowi gracze i graczki polskiego stand-upu, będą połączenia z niecodziennymi gośćmi, a do tego oficjalny MVP - Pies Który Gra Na Trąbce (znak tow. zastrzeżony).

Zapraszamy więc wszystkich, jak świat długi i szeroki, przed ekrany telefonów i komputerów. Już 3.04 udostępnimy Wam stream ze specjalnie przygotowanego występu stand-upowego, przeprowadzonego w klinicznie antyseptycznych warunkach.

Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, przygotujcie herbatkę w ukochanym kubku i cieszcie się ekskluzywną rozrywką bez wychodzenia z domu. Przygotujcie też pytania do zadania naszemu panelowi, na pewno odpowiemy w miarę możności.

3.04 wystąpią:
Piotrek SZUMOWSKI
Jasiek BORKOWSKI
Bartosz ZALEWSKI
oraz:
Tomek KOŁECKI
Rafał RUTKOWSKI
Andrzej SOSNOWSKI

zobaczycie także:
Karol MODZELEWSKI
Wojtek FIEDORCZUK
Cezary JURKIEWICZ
Waldek NOWAK

goście telefoniczni:
Adam Van BENDLER
Waldek NOWAK
Tomek NOWACZYK
---------------------
Bilety pierwsza pula 5 zł. do wyczerpania. Kolejne dodamy gdy możliwości nam zezwolą. Prosimy o obserwowanie wydarzenia a także o wybaczenie przy kłopotach technicznych - strona sporadycznie się zacina.

II pula biletów 8 zł
III pula biletów 10 zł
Bilety - dostęp do streamu, link poniżej:
https://www.standup-online.pl
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/51580/Warszawa/Stand-up+ONLINE/
https://standupbilety.pl/event/1241_stand-up-online-edycja-2-szumowski-borkowski-zalewski-i-inni

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Średnio na jeża

  Rutkowski i Szumowski - jak zwykle ,czyli najwyższa klasa Polska, Zalewski i Borkowski duży zawód jak na ich klasę-nie przygotowani, bez pomysłu, na rybkę. Borkowski wypadł trochę lepiej w rozmowie z niejakim Waldim, gdzie dowcipnie puentował jego wypowiedzi.Dwóch nowych ( dla mnie ) kolesi-poziom eliminacji powiatowych. Podsumowując. 10 zł zainwestowałem,żeby wspomóc branżę stand-upowców w czasie kryzysu. Te niewielkie pieniądze nie były stracone dzięki dwóm wymienionym na poczatku.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.