stat

Stand-up: Ola Petrus & Piotr Popek

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza. 27 lutego zapraszamy Was na występ jednej z najzabawniejszych pań na polskiej scenie komediowej oraz komika cokolwiek alternatywnego, który Cię rozbawi i skonfunduje (kolejność dowolna).

wrz 12

sobota, godz. 19:00

bilety 65-85 zł
Kup bilet
wrz 13

niedziela, godz. 18:00

bilety 65-85 zł
Gwiazdami wieczoru będą:

Ola Petrus - Ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza się jej występować na stole. Półfinalistka 11 edycji Mam Talent.

Piotr Popek - Stand-uper z Bydgoszczy, nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Przed ludźmi występuje od urodzenia, na scenie od czterech lat. Silna osobowość, jeśli za siłę brać jego dziwność. Lubi jak jest nie tak. Stara się pozostać wierny sobie w tych ciężkich czasach rozwoju osobistego, coachingu i samorealizacji.

Poza headlinerami wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz "Pan" Pawłowski, postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 27 lutego w Miasto Aniołów. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Przedsprzedaż
    20 zł
20 zł (sprzedaż internetowa) oraz 30 zł (na miejscu w dniu występu)

Link do sprzedaży internetowej - https://www.kupbilecik.pl/impreza-34769-ola.petrus..piotr.popek..standup.gdansk.html

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij