stat
Impreza odwołana

Stand-up Gdańsk: Damian Skóra i Cezary Ponttefski

Już 24.01 w Bunkrze wystąpi dwóch komików, którzy z pewnością zadowolą miłośników nieszablonowego poczucia humoru.

cze 6

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 25 zł
Kup bilet
wrz 10

piątek, godz. 19:00

bilety 80 zł
Damian Skóra - Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał". Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna.

Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).
tutaj link do drugiego programu na yt: https://youtu.be/oEEf-hZZGN4
a tutaj do pierwszego: http://tinyurl.com/y2uvcxt9

Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach. Odwiedził masę scen w Polsce, roastował Popka, mogliście oglądać go wielokrotnie na antenie Comedy Central.

cały poprzedni materiał na yt: https://youtu.be/1Yy_9JWrRJ0
fragment: https://youtu.be/i2bHat0WJN8
__________
bilety: - bilety on-line: 25 pln, - 30 pln w dniu wydarzenia; Liczba miejsc ograniczona!
link: http://kbq.pl/55751
__________
1. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.
2. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska lub przyłbica) oraz zachowania dystansu społecznego.
3. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
4. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety
5. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.
6. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.