stat
Impreza odwołana

Stand-up Familia

Rodziny się nie wybiera, wybiera się Familię! Stand-up Familia to wyjątkowy występ 7 komików połączonych więzami silniejszymi niż krew. W ogniu wieloletnich przyjaźni, tysięcy kilometrów i gargantuicznych melanży wykuł się klan, który zaprezentuje wielowątkową opowieść o swojej znajomości.

lip 13

poniedziałek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 30 zł
Kup bilet
wrz 13

niedziela, godz. 18:00

bilety 65-85 zł
Podczas wieczoru Stand-up Familia czeka na Was 6 wyjątkowych występów stand-upowych, opatrzonych energetycznym prowadzeniem, prezentowanych w familiarnej atmosferze, bez fajerwerków, ognia, dymu i dzikiego pośpiechu. Chcemy, abyście poczuli się jak u siebie, więc na pewno będą momenty szalonego śmiechu, dzikiej niezręczności, głębokiej nostalgii i ignorowania problemu alkoholowego niektórych przy stole.

Zapraszamy na występ, który jest niepowtarzalną kombinacją świetnych wykonawców, emanacją ich koleżeństwa oraz (oddajmy, dość pobieżną) analizą życia rodzinnego Anno Domini 2020.

Na scenie pojawią się: Błażej Krajewski, Paweł Chałupka, Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Darek Gadowsi, Jacek Stramik, Rafał Banaś.

Uwaga: Występ dla osób dorosłych. Kategoryczny zakaz nagrywania dźwięku oraz obrazu. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia widzów nie spełniających podstawowych zasad dobrego wychowania, bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij