• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Stand-up B. Zalewski "Śmieć czy być?" + B. Walos

Stand-up w najlepszej, klubowej odsłonie. Już 27 marca w Domu Harcerza wystąpi Bartosz Zalewski z programem "Śmieć czy być".

BARTOSZ ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Tym razem zaprasza na program "ŚMIEĆ CZY BYĆ", który odróżnia się tym, że został zapisany Wielkimi Literami. Tematy poruszane w programie: styk śmiertelności i kapitalizmu, wilkołaki, wampiry, seksis, genderis i feminis, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży.

Możliwość zakupu koszulki po występie.

Support zapewnia jedyny i niepowtarzalny:

Bartek WALOS
- Tego człowieka fanom ambitniejszej komedii nie trzeba przedstawiać. A dla pozostałych: gościuu, niech mnie kule biją, przecież to twórca najbardziej fajoskiej gaduszki, koneser keczuku, posiadacz Czapki Mocy oraz radykalnej opinii na każdy temat. MUST SEEEEE!

Imprezę poprowadzi gospodarz sceny Filip Puzyr.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.